Další nová tvář pro Porubu. Její defenzívu vyztuží mladík Dluhoš

Foto: hokej.zlin.cz

Už sedmou novou tvář vítá před novou sezonou Chance ligy ostravská Poruba. Nově bude její dres oblékat obránce Jan Dluhoš, který byl v uplynulém ročníku členem reprezentační devatenáctky. Poruba o příchodu kroměřížského odchovance informovala na svém webu.

partneři českého hokeje

Pro Porubu bude kmenový hráč Zlína vypůjčen pro celý ročník 2018/19. Ostatně, spolupráce s Berany se ostravskému celku vyplácí dlouhodobě. 

Jan Dluhoš je mladý talentovaný hráč. Loni patřil mezi opory reprezentační devatenáctky,“ řekl pro oficiální stránky Poruby její generální manažer Pavel Hinner.

K nováčkovi minulé sezony Chance ligy se ale nepřipojí hned. „Suchou přípravu ale zčásti absolvuje ve Zlíně, k týmu se připojí až 10. června na soustředění.“ informoval Hinner.

„Jan Dluhoš je mladý talentovaný hráč. Loni patřil mezi opory reprezentační devatenáctky.“

Reprezentační dres obléká Dluhoš už delší dobu. V minulém ročníku odehrál za devatenáctku 14 zápasů, v předešlém ročníku zase 18 utkání za výběr do 18 let. Na velké reprezentační akci ale nebyl.

V minulé sezoně si mimo jiné odbyl debut v Tipsport extralize, když za Zlín nastoupil v 30. kole proti Karlovým Varům. Sedm zápasů zapsal i za zlínskou juniorku, nejvíc ale hrál za Litoměřice. V dresu Stadionu se objevil v 29 duelech, zapsal v nich sedm bodů (0+7), 10 trestných minut a devět kladných bodů do tabulky pravdy. Pět zápasů přidal v play off.

Před Dluhošem oznámila Poruba příchody brankáře Frederika Foldána, obránce Filipa Dundáčka a útočníků Marka Špačka, Michala Hlinky, Marka Sikory a Tomáše Gřeše.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz