Další odchod z Chomutova! Piráty opouští i reprezentační talent

Foto: lhkjestrabi.cz

Devatenáctiletý útočník Kryštof Ouřada nebude pokračovat v Chomutově – jde do jiného prvoligového týmu, Prostějova. Hostovat tam bude do konce sezony.

Partneři Českého hokeje

Ouřada v minulém ročníku extraligy juniorů zazářil 68 body ve 47 zápasech. Nakoukl i mezi muže: šestkrát nastoupil za Chomutov (1+1) a čtyřikrát za Ústí nad Labem (1+2).

Drobný – 174 centimetrů vysoký – forvard je zároveň v širším kádru mládežnických reprezentací, loni bojoval za osmnáctku. Je navíc dobrým lídrem, o čemž svědčí fakt, že v chomutovské juniorce dělal kapitána. Vyniká rychlostí.

Podle našich informací navíc Ouřada nebude posledním talentem, který z Chomutova přejde k Jestřábům. Pro Piráty to není dobrá zpráva: po sestupu jejich kádr opouští spousta hráčů, a to včetně juniorů z výborně fungující mládeže.

„Dominuje svou rychlostí a schopností vstřelit branku nebo připravit šance pro své spoluhráče. Hlavně v přesilovkách celý tým táhl," představuje novou posilu web Prostějova.

Zatím potvrzené změny v LHK Jestřábi Prostějov

Příchody
Dominik Hrníčko (Ú, Jihlava)
Daniel Dvořák (G, jun. Mountfield)
Jakub Muška (O, Vrchlabí)
Martin Novotný (O, Přerov)
Kryštof Ouřada (Ú, Chomutov)

Odchody
Daniel Kolář (O, Jihlava)
David Dvořáček (Ú, Sparta)
Radek Prokeš (Ú, České Budějovice)
Zdeněk Čáp (O, Hradec Králové)
Lukáš Volf (Ú, Vsetín)

Kryštof Ouřada už s týmem trénuje.

Kryštof Ouřada už s týmem trénuje. | Foto: lhkjestrabi.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz