Další odklady ve 2. lize. Nováček je v izolaci, covid-19 má skoro celý tým

Foto: Jiří Mráz, hokejvm.cz

25. září 2020, 19:12

Adam Bagar

Ani sobotní třetí kolo druhé ligy se neodehraje kompletní. Aktuálně jsou ze zdravotních důvodů odložena tři utkání, hrát by se tak mělo na devíti stadionech.

O Kapku lepší hokej

Fanoušci třetí nejvyšší soutěže o nadcházejícím víkendu přijdou o duely Hronova s Mostem, Kobry Praha s Pískem a na východě o souboj Kopřivnice s Velkým Meziříčím.

Mostečtí Lvi marně čekají na první ostrý zápas sezony. V týmu se objevily pozitivní testy na koronavirus, klub musel odložit všechna střetnutí tohoto i následujícího týdne.

Kobra po odloženém středečním utkání s Příbramí přesouvá i zápas s Pískem. Několik hráčů dál trápí viróza. „Podezření na covid-19 ale nemají,“ informoval pražský klub.

Zato ve Velkém Meziříčí koronavirus doslova řádí, testy odhalily pozitivní výsledek u většiny hráčů i členů realizačního týmu. „Výjimkou je pět hráčů,“ uvedl nováček ligy.

Tamní hokejisté jsou v desetidenní karanténě, do tréninkového procesu by se měli vrátit až v neděli 4. října večer a do soutěže naskočit tři dny nato doma proti Hodonínu.

Sobotní program třetího kola by měl nabídnout devět utkání. Poprvé v sezoně půjdou do akce Jablonec nad Nisou a Nová Paka, které shodou okolností čeká vzájemný duel.

Program 3. kola druhé ligy – sobota 26. září

Skupina Sever:
17:00 HC Rodos Dvůr Králové – HC Děčín
17:30 HC Draci Bílina – HC Trutnov
18:00 HC Vlci Jablonec nad Nisou – BK Nová Paka

Utkání HC Wikov Hronov – MOSTEČTÍ LVI bylo odloženo.

Skupina Jih:
17:00 BK Havlíčkův Brod – SHC Klatovy
17:00 HC Stadion Cheb – HC Tábor
18:00 HC Řisuty – HC Příbram

Utkání HC Kobra Praha – IHC Králové Písek bylo odloženo.

Skupina Východ:
17:00 SHK Hodonín – HK Opava
17:30 Aqotec Orli Znojmo – HC Nový Jičín
17:30 SKLH Žďár nad Sázavou – HC Bobři Valašské Meziříčí

Utkání HC ISMM Kopřivnice – HHK Velké Meziříčí bylo odloženo.


RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz