Další podpis pro Dynamo. V Pardubicích pokračuje zkušený slovenský obránce

Foto: hcdynamo.cz

V pátek vedení Dynama potvrdilo prodloužení spolupráce s Matejem Paulovičem, teď Východočeši hlásí další novinku. V kádru hokejistů Pardubic pokračuje Juraj Mikuš, zkušený slovenský obránce se s představiteli klubu dohodl na novém kontraktu. Dynamo o tom informuje na svém webu.

partneři českého hokeje

Jednatřicetiletý rodák z Trenčína, který má na kontě zkušenosti z mezistátního hokeje, ruské Kontinentální ligy či ze zámořské AHL, byl dosud v Pardubicích na hostování z Komety Brno. Nyní už je kmenovým hráčem Dynama.

Mikuš přišel do východočeského klubu v průběhu sezony 2017-18 a Dynamu pomohl k záchraně, totéž platilo i v uplynulém ročníku. Teď je jasné, že v kádru mužstva nadále pokračuje.

„Jurajovy zkušenosti nám pomohly v mnoha náročných chvílích. Získáváme v něm kvalitního beka s vynikajícími defenzivními schopnostmi,“ uvedl na klubovém webu člen představenstva pardubického klubu Dušan Salfický.

Foto: hcdynamo.cz

V minulé sezoně sehrál Mikuš za Dynamo 51 utkání, připsal si pět branek a 12 nahrávek. Patřil k pilířům defenzivy. Na příští ročník se zatím chystá individuálně na Slovensku, k mužstvu by se měl připojit v průběhu června, kdy hráče Dynama čekají tréninky na ledě.

„Dostávám týdenní plány od našeho kondičního trenéra Petra Mocka a čekám, jak bude vypadat situace. Sleduji, kdy budou otevírat hranice a budeme moci cestovat. Určitě chci být s týmem, až půjdeme na led,“ řekl stránkám Dynama účastník olympijských her 2018 a tří mistrovství světa.

Mikuš netají spokojenost, že bude v klubu pokračovat. Zadák, jenž čtyři sezony strávil v pražské Spartě, věří, že Dynamo prožije mnohem lepší období než v minulých letech. A že bude dělat radost fanouškům.

„Jsou výjimeční v rámci celého Česka i Slovenska, jak nás podporují. Je vidět, že klub milují a chtějí mu pomoci. Za to jim patří obrovský dík,“ vzkázal na dálku.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz