Další podpisy v Hodoníně. Drtiči už mají jasno o brankářské dvojici

Foto: Luboš Vácha, bkhb.cz

2. července 2020, 14:29

Adam Bagar

Druholigový Hodonín je v posledních dnech velmi aktivní, jasno už má také o gólmanské dvojici pro nadcházející sezonu. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

O Kapku lepší hokej

Na jihu Moravy dál pokračuje zkušený Andreas Kubáň, kterému bude krýt záda talentovaný Jan Javůrek. Oba brankáři se s tamním vedením domluvili na nové roční spolupráci.

„Tímto krokem máme v brankovišti sílu a vyváženou dvojici brankářů. Oba znají prostředí klubu a jsou nedílnou součástí našeho týmu.“

„Tímto krokem máme v brankovišti sílu a vyváženou dvojici brankářů. Oba znají prostředí klubu a jsou nedílnou součástí našeho týmu,“ libuje si hlavní kouč Drtičů Tibor Janás.

28letý Kubáň přidá v Hodoníně už třetí sezonu, dřív chytal druhou ligu i za Orlovou, Frýdek-Místek, Nový Jičín a mateřskou Porubu. 20letý Javůrek přišel do klubu loni z Jihlavy.

Partnerství pokračuje. Drtiči se mohou dál těšit na výpomoc ze Zlína »

„Jednoznačnou zásluhu na dohodnuté spolupráci má jednatelka klubu Jana Gajošová, která dotáhla jednání do zdárného konce,“ dodává Janás s tím, že na dalších jménech se pracuje.

Už v předchozích dnech Drtiči oznámili setrvání obránce Martina Miklíka, útočníků Davida Janáse, Matěje Charváta, Erika Hložánka a také ostříleného kanonýra Petra Jurči.

TOP 10 dosavadních přestupů ve 2. lize »

Po krátkém angažmá v Polsku je zpátky Jan Bulín. Vedení se dohodlo na návratech i s bekem Richardem Kobylíkem a forvardy Lukášem Finsterlem a Michalem Romančíkem.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz