Další posila pro Motor! Ve Finsku ulovil francouzského útočníka

Foto: hcmotor.cz

Hokejisty Českých Budějovic posílil francouzský útočník Gabin Ville, který v této sezoně působil ve druhé nejvyšší finské soutěži. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

O Kapku lepší hokej

23letý hokejista se v Motoru ukázal už v létě na zkoušce. Trenér Václav Prospal o něj projevil zájem, jenže francouzský reprezentant měl tehdy ještě platnou smlouvu v Rovaniemi.

Ville se stane prvním Francouzem v historii klubu

Gabin Ville si v aktuálním ročníku druhé nejvyšší finské soutěže Mestis, kterou si zahrál už třetím rokem, připsal v 11 zápasech skvělých 19 bodů za pět branek a navrch 14 nahrávek.

Nyní už si se zástupci Českých Budějovic plácl. „Gabin Ville se stane prvním Francouzem v historii klubu,“ libují si Jihočeši, kteří věří, že šikovný útočník naváže na výkony z Finska.

Syn účastníka tří olympiád v dresu Francie Christopha Villeho může v extralize nastoupit už v úterý na ledě Olomouce, utkání můžete od 17:30 hodin sledovat živě na Hokejka TV.

Mezi tuzemskou elitou bude aktuálně už třetím francouzským hokejistou – v Mladé Boleslavi působí útočník Valentin Claireaux, v Hradci Králové potom další forvard Jordann Perret.

Kádr Madeta Motor České Budějovice

Brankáři:
Marek Čiliak, Jiří Patera, Jan Strmeň, Marek Dvořák.

Obránci:
René Vydarený, Karel Plášil, Pavel Pýcha, Ondřej Slováček, Jakub Suchánek, Ivan Lytvynov, Ondřej Kachyňa, Václav Svach.

Útočníci:
Martin Beránek, Jakub Čížek, Zdeněk Doležal, Miroslav Forman, David Gilbert, Miroslav Holec, Miroslav Indrák, Vít Jonák, Václav Karabáček, Albert Michnáč, Martin Novák, Radek Prokeš, Roman Přikryl, Adam Raška, Matěj Toman, Matouš Venkrbec, Daniel Voženílek, Gabin Ville.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz