Další posila pro Valachy. Vsetín zkouší důrazného obránce Pastora

Foto: hc-vsetin.cz

10. srpna 2018, 15:39

Adam Bagar

Vsetín dál posiluje kádr pro novou sezonu Chance ligy. Už v pátek se Jiřímu Dopitovi a Luboši Jenáčkovi hlásil na tréninku vytáhlý zadák Tomáš Pastor, jenž do valašského klubu přichází na zkoušku.

Nový fanshop

Pětadvacetiletého obránce si vsetínští fanoušci mohou pamatovat už z loňské sezony, kdy po angažmá ve Znojmě nastupoval za prvoligový Frýdek-Místek. Na farmě Ocelářů sehrál 12 utkání s bilancí jednoho bodu za nahrávku a 24 trestných minut.

Nestrašil, Procházka či Švec neuspěli. Slavia zúžila kádr, končí 9 hráčů »

Ostravský rodák druhou nejvyšší soutěž velmi dobře zná, zahrál si v ní také za Šumperk, Havířov a Benátky nad Jizerou. Na kontě má i slušnou porci extraligových startů, za mateřské Vítkovice a Mladou Boleslav zapsal celkem 15 bodů ve 131 duelech.

Slovák Rehuš mění Francii za Chance ligu, posílí útočné řady Havířova »

Vytáhlý hráč, jenž dokáže přitvrdit, zabojuje o smlouvu na Lapači v nadcházejících přípravných zápasech. V nich jsou Valaši zatím stoprocentní, když si vyšlápli dokonce na extraligové Vítkovice. V dalších bojích vyzvou Nitru, Třebíč, Přerov a Porubu.

Foto: Lukáš Caha, hcorli.cz

Aktuální soupiska VHK ROBE Vsetín

Brankáři:
David Gába, Jan Šelepněv.

Obránci:
Tomáš Frolo, Ondřej Holomek, Michal Hryciow, Jakub Jenáček, Martin Lašák, William Mäkinen, Peter Mikuš, Tomáš Ondračka, Tomáš Pastor, Dominik Rudl, Ondřej Slováček, Jakub Teper, Jiří Weintritt.

Útočníci:
David Březina, Adam Hořanský, Lukáš Jindra, Vít Jonák, Daniel Klímek, Ondřej Kopta, Radim Kucharczyk, Mikael Kuronen, Antonín Pechanec, Martin Podešva, Roman Rác, Luboš Rob, Vojtěch Šilhavý, Mitchell Theoret, Tomáš Vávra, David Vítek.

Foto: hc-vsetin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz