Další posily pro Vsetín? S týmem trénují Gago a Majdan

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

Vsetín stále nemá dost. Jak avizoval, v plánu má přivést ještě tři nové útočníky. V jednání je zkušený Jiří Ondráček, s týmem navíc trénují Michal Gago (na fotce) s Jurajem Majdanem.

„Poohlíželi jsme se po centrovi. V tuhle chvíli na trhu nejsou," řekl sice na vsetínském webu asistent trenéra Jan Srdínko, zároveň však dodal: „Nicméně s námi teď trénují Jiří Ondráček, Michal Gago, Jakub Apolenář, David Vosátko a Juraj Majdan. Rádi bychom je viděli v přípravných utkáních."

O situaci ohledně Ondráčka a o zkouškách mladíčků Vosátka s Apolenářem jsme už psali (tady), od té doby se do přípravy Valachů zapojili také Gago s Majdanem.

Gago má za sebou smolnou sezonu v Prostějově – hned při prvním mistrovském zápase si totiž poranil rameno. Za Jestřáby nakonec stihl jen devatenáct utkání (1+9). Předtím působil ve Znojmě nebo Zlíně.

Za Vsetín by mohl v příští sezoně nastupovat také devětadvacetiletý Majdan. Dobré jméno si udělal především v Litvínově, za který odehrál přes 300 extraligových zápasů a v roce 2015 mu pomohl k mistrovskému titulu.

Posledních šest let strávil doma na Slovensku: vystřídal Banskou Bystricu, Zvolen, Poprad, Nitru, Košice, Michalovce a Nové Zámky. Současný vsetínský trenér Roman Stantien má tedy Majdana ze slovenské extraligy rozhodně nakoukaného.

Nejvíc se mu dařilo v sezoně 2015/2016, kdy k tradiční bojovnosti a důrazu přidal i nebývalou produktivitu: v Banské Bystrici sbíral bod na zápas, s týmem se dostal až do finále a svými výkony si řekl o starty ve slovenské reprezentaci.

Usadí se nyní velký hokejový cestovatel na Vsetíně?

Aktuální kádr VHK ROBE Vsetín

Brankáři: David Gába, Jakub Málek, David Sachr.

Obránci: Lukáš Buchta, Michal Hryciow, Jakub Jenáček, Šimon Jenáček, Tom Ondračka, Jiří Říha, Ondřej Smetana, Lubomír Štach.

Útočníci: Jan Berger, David Březina, Adam Hořanský, Miroslav Indrák, Vít Jonák, Daniel Klímek, Radim Kucharczyk, Roman Půček, Luboš Rob, David Vítek, Roman Vlach, Adam Zeman.

Foto: hkduklamichalovce.sk

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz