Další příspěvek pro nadaci Rytířů, výherkyně tomboly se vzdala výhry!

3. října 2019, 11:57

hokej.cz

Od nové sezony mají fanoušci Rytířů Kladno možnost se na domácích zápasech se zapojit do Hokejové tomboly 50:50. Zakoupením tiketu v hodnotě 50 Kč mohou vyhrát polovinu z vybrané částky. Druhá polovina putuje na konto klubové nadace Knights Foundation. V pořadí třetí výherkyní na Kladně se stala v neděli během utkání s Olomoucí Dana Vraštilová. Své výhry se zřekla ve prospěch nadace, a tak celá částka tak znovu pomůže dobré věci.

O úplně prvním vítězi kladenské tomboly, Matěji Hroníkovi, jsme již psali. Zajímavé je, že jde o fanouška, za kterého vloni platili Rytíři pokutu, protože hodil na rozhodčího kelímek s pivem. „Dodnes mě to mrzí,“ uvedl. Odčinil to však tím, že svou výhru přenechal nadaci, a tak na klubové konto přibylo 22 500 Kč.

Na jeho velkorysé gesto navázala během utkání 6. kola extraligy fanynka Dana Vraštilová. „S kamarádem jsme si koupili tikety a chtěli tím jen přispět. Nepředpokládali jsme, že bychom mohli vyhrát. Myslím, že takto budou peníze využity lépe,“ uvedla Dana, která se vzdala svých 8 075 korun.

„Je to neskutečné! Nejenže přispívají koupí tiketu, ale ještě i tu svoji polovinu věnují nadaci! Je super, že existují lidé, kteří chtějí takto pomáhat. Smekám před nimi klobouček. Zvlášť v dnešní době.“

Zakladatelé nadace a tomboly jsou z chování fanoušků nadšeni. „Je to neskutečné! Nejenže přispívají koupí tiketu, ale ještě i tu svoji polovinu věnují nadaci! Je super, že existují lidé, kteří chtějí takto pomáhat. Smekám před nimi klobouček. Zvlášť v dnešní době,“ chválí si Adam Soukup, jeden ze zakladatelů Knights Foundation.

„Když jsme začínali s rozjezdem tomboly, nečekal jsem, že to tady bude až takhle fungovat. Jsem rád, že se tombola na Kladně chytla a doufám, že se díky našim fanouškům budeme v dobrých číslech pohybovat i nadále,“ dodal Soukup.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz