Další rok pro vsetínskou ikonu! Kucharczyk pokračuje v kariéře

Foto: hc-vsetin.cz

Hokejisté Vsetína se budou i v příštím ročníku Chance ligy opírat o obrovské zkušenosti útočníka Radima Kucharczyka, který se dohodl na nové smlouvě. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Radim je ikona klubu, patriot a zkušený hráč, který i ve svém věku neustále dokazuje, že je nadstandardně připravený. Je příkladem pro celou kabinu a zejména pro mladé hráče,“ hlásí jednatel klubu Daniel Tobola na adresu zkušeného útočníka.

„Radim je ikona klubu, patriot a zkušený hráč, který i ve svém věku neustále dokazuje, že je nadstandardně připravený.“

Kucharczyk na podzim oslaví už 41. narozeniny, ale pořád má chuť hrát a hlavně má nadále co nabídnout. Vždyť v uplynulém ročníku patřil k nejlepším útočníkům Valachů, v našem žebříčku TOP 100 hráčů Chance ligy se umístil na parádním 34. místě.

Přestože vynechal 14 utkání kvůli zranění, blýskl se 36 body za 17 branek a 19 nahrávek nebo skvělými 13 kladnými body v bilanci +/-. Hrál výborně dopředu i dozadu, byl třetím nejlepším střelcem a pátým nejproduktivnějším hráčem celého týmu.

„Jsme rádi, že bude v týmu pokračovat i v nadcházející sezoně, která bude oproti předchozím ročníkům asi trochu jiná. I proto jsme rádi, že budeme moci využít Radimovy zkušenosti,“ doplňuje Tobola k pamětníkovi vsetínského titulu z roku 2001.

Odchovanec tamního hokeje se na Lapač vrátil po sezoně 2016/17. V zelenožlutém dresu nasázel už 115 gólů, v tabulce nejlepších střelců vsetínské historie mu náleží sedmá příčka. Další trefy do černého bude přidávat v nadcházejícím ročníku.

Aktuální soupiska VHK ROBE Vsetín

Brankář:
David Gába, Jakub Málek.

Obránci:
Jan Bartko, Michal Hryciow, Jakub Jenáček, Tomáš Kudělka, Tom Ondračka, Ondřej Smetana, Lubomír Štach.

Útočníci: Jakub Babka, David Březina, Adam Gajarský, Sebastian Gorčík, Adam Hořanský, Radim Kucharczyk, Antonín Pechanec, Roman Půček, Vojtěch Šilhavý, David Vítek, Roman Vlach.

Foto: Martin Vojtěch Víta, hc-vsetin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz