Další tým Chance ligy v karanténě. Jeden hráč Dukly měl pozitivní test

Foto: Markéta Křížová, hcdukla.cz

Několik týmů Chance ligy muselo v minulých dnech do karantény vzhledem k onemocnění koronavirem, dnes se k nim přidali i hokejisté Jihlavy. Jak klub informoval na svém webu, jeden z hráčů mě pozitivní test na covid-19.

Chance liga na Hokejka TV

Ve středu byla nákaza potvrzena v Porubě, do karantény musel už pátý tým Chance ligy. Dnes se přidal šestý. jeden z hráčů jihlavské Dukly měl při preventivní kontrole pozitivní test na koronavirus. Klub z Vysočiny o tom informuje na svých stránkách.

Tato skutečnost znamená, že klub jde do dvoutýdenní karantény. Hokejisté musejí přerušit přípravu, neuskuteční se úterní přípravné utkání v Havlíčkově Brodě ani následný domácí zápas s Třebíčí, který se měl hrát ve čtvrtek 13. srpna.

Vedení HC Dukla Jihlava je v těsném kontaktu s Krajsou hygienickou stanicí Kraje Vysočina, u všech hokejistů prvního týmu Dukly proběhne testování. Hráč, který onemocněl koronavirem, byl a je bez jakýchkoli příznaků. Bližší informace sdělí v klub v nejbližší době.

Pro Duklu jde o velkou komplikaci v přípravě na nový ročník Chance ligy, hokejisté vypadnou z tréninku a zápasového zatížení, v karanténě budou dva týdny. Podobně tomu bylo i v dalších týmech soutěže, stejný problém potkal Porubu, Kladno, Slavii, Prostějov nebo Sokolov.

Aktuální kádr HC Dukla Jihlava

Brankáři: Jan Brož, Tomáš Fučík, Ondřej Chaloupek, Filip Maláč.

Obránci: Vlastimil Bilčík, Daniel Bukač, Jakub Černohorský, Adam Dvořák, Filip Eliáš, Daniel Kolář, Daniel Krenželok, Lukáš Mareš, Patrik Rašín, Jan Strejček.

Útočníci: Vítězslav Brož, Tomáš Čachotský, Patrik Čermák, Jiří Fronk, Tomáš Harkabus, Tomáš Havránek, Kryštof Hrala, Tomáš Chluibna, Jakub Illéš, Tomáš Jiránek, Miroslav Juda, Peter Lichanec, Matěj Pekr, Michal Poletín, Josef Skořepa, Tomáš Urbanec, Matěj Zadražill.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz