Den plný novinek! Změny v kádru hlásí i Sokolov

Foto: Kateřina Kundertová

Pondělí je na události ze druhé nejvyšší soutěže opravdu bohaté. S novinkami přispěchal i Sokolov, za který nově budou nastupovat obránce Daniel Poizl a útočník Petr Hašek.

Aplikace Tipsport extraligy

Poizl strávil začátek sezony v Litoměřicích (6 utkání, 0+2), kde se v rámci projektu Dukla ucházel o nominaci na mistrovství světa juniorů. 

Dlouho živil naději, že by si v Edmontonu skutečně mohl zahrát. Dokonce tam s týmem odletěl. Neprošel ale finálním zúžením.

Po návratu ze zámoří se už nepředstaví v Litoměřicích, ale v Sokolově. Poizl je totiž hráčem Sparty a Pražané s Baníkem spolupracují.

„S panem Hamarou se znám a dost jsem se od něj naučil," říká Poizl na sokolovských stránkách. „Jsem rád, že pod ním budu opět hrát. Do Baníku se těším i z důvodu ofenzivního herního pojetí. které by mi mělo vyhovovat.“ 

Hašek má podobný příběh jako Poizl: také on patří Spartě a také on v úvodu sezony nastupoval za Litoměřice (9 utkání, 2+2).

Nejde do neznámého prostředí – v Baníku krátce působil už loni. „Na Baník se těším, loni se mi tu líbilo a byla tu dobrá parta,“ hlásí berounský odchovanec.

„Do Baníku se těším i z důvodu ofenzivního herního pojetí. které by mi mělo vyhovovat.“ 

„Letos se tu sešel velice kvalitní tým, je tu super kolektiv a to všechno jde vidět i na výsledcích. Budu dělat vše pro to, abych byl pro tým přínosem,“ dodává devatenáctiletý forvard.

Sokolov zároveň potvrdil odchod Jakuba Konečného. Jak už jsme čtenáře hokej.cz informovali, Konečný stráví zbytek sezony v Litoměřicích, aby se připravoval pod dohledem reprezentačních trenérů.

Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři: Oldřich Cichoň, Patrik Hamrla, Jakub Neužil, Adam Horák.

Obránci: Jan Pohl, Denis Zeman, František Klejna, Adam Rulík, Petr Přindiš, Jan Klodner, Patrik Kadeřávek, David Tureček, Daniel Zavřel, Martin Weinhold, Dalimil Mikyska, Michal Houdek, Martin Jandus, Daniel Poizl.

Útočníci: Tomáš Vracovský, Jaromír Kverka, Martin Kadlec, David Tůma, Patrik Prymula, Martin Osmík, Marek Švec, Tomáš Rohan, Otakar Šik, Vojtěch Kropáček, Jakub Vrána, Adam Křemen, Josef Slavíček, Petr Hašek, Vít Jiskra.

Foto: Martin Voltr

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz