Do karantény jde už čtvrtý prvoligový tým!

Foto: lhkjestrabi.cz

Hokejisté Prostějova musí na dva týdny přerušit přípravu. Jeden z členů A-týmu měl totiž pozitivní test na nemoc covid-19.

Chance liga na Hokejka TV

„Ve středu 12. srpna podstoupí kluci znovu kontrolní testy. Všichni věříme, že dopadnou dobře a budou se moct vrátit co nejdříve na led," píšou Jestřábi na svém webu.

Prostějov začal s tréninky na ledě 23. července. Pod vedením nového kouče Jiřího Šejby, včetně posil ze Znojma, pracovitého centra Tomáše Kauta nebo obránce Jakuba Matyáše.

Jenže po týdnu musí Jestřábi přípravu přerušit...

O osudu přípravných utkání proti Frýdku-Místku (11. srpna) a Porubě (12. srpna) zatím Prostějov neinformoval. Jde o zápasy v rámci turnaje O pohár RT TORAX, jehož plánovaný program je tedy v ohrožení.

Připomínáme, že z klubů Chance ligy už jsou v karanténě Kladno, Sokolov a Slavia. Komplikace potkaly třeba Litoměřice nebo Vsetín, který postrádá trenéra Jana Srdínka.

Koronavirus se objevil i v týmu české dvacítky nebo v Tipsport extralize. Odkládá se také několik utkání Generali Česká Cupu. 

Aktuální kádr LHK Jestřábi Prostějov

Brankáři: Ondřej Bláha, Kryštof Rochla, Adam Wolf.

Obránci: Tomáš Drtil, František Hrdinka, Petr Krejčí, Jakub Matyáš, Martin Pěnčík, René Piegl, Aleš Sova, Robin Staněk.

Útočníci: David Bartoš, Michal Gago, Dominik Hrníčko, Petr Chlán, Tomáš Jandus, Tomáš Kaut, Lukáš Motloch, Petr Mrázek, Matěj Novák, Kryštof Ouřada, Daniel Vachutka, František Wágner, Lukáš Žálčík, Michal Janeček.

Foto: lhkjestrabi.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz