Do olomouckého stadionu pršelo. Přípravu by to narušit nemělo

Foto: Facebook Martin Major

21. července 16:46

Josef Prášek

Olomoucká plecharéna prochází rekonstrukcí střechy. Ovšem v tomhle týdnu při dokončování prací přišel přívalový déšť a poničil vnitřní prostory i šatny.

Fanshop národního týmu

O události informoval náměstek primátora Olomouce Martin Major.

„Nová střecha zimního stadionu je v podstatě hotová, ale HC Olomouc si v závěru stavby užila své. Přívalový déšť si nemohl vybrat lepší čas," napsal na svém Facebooku.

„Ale vše už je téměř uklizeno a začíná se mrazit, ať se v pondělí může začít s přípravou," dodal a přidal video přímo z místa.

 

Zveřejnil(a) Martin Major dne Úterý 20. července 2021

Škoda jde do řádu stovek tisíc korun, ale měla by ji zaplatit pojistka stavební firmy. Potvrdil to náměstek Major Olomoucké Drbně.

Přestavba staré střechy za zhruba 32 milionů korun začala už v květnu. Hráče čeká 26. července první trénink na ledové ploše a ani tato událost by nic neměla změnit.

Rekonstrukce nezmění vzhled ani rozměr stadionu, zpevní vnější kryt a zvýší nosnost. Otevře se tím cesta k následné možné velké rekonstrukci do podoby multifunkční haly. 

To však ukáže až čas, zda budou Hanáci jednoho dne hrát v moderní hale.

Nová střecha zimního stadionu je v podstatě hotová. Ale HC Olomouc si v závěru stavby užili své ⛈⛈Přívalový déšť si v...

Zveřejnil(a) Martin Major dne Úterý 20. července 2021

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz