Domluveno! Energie už má jasno o trenérském štábu pro příští sezonu

Foto: Jan Čech, hokejkv.cz

Hokejisty extraligových Karlových Varů by měli také v sezoně 2020/21 vést trenéři Martin Pešout, Tomáš Mariška a Pavel Kněžický. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Vedení klubu je už předběžně domluveno na nových smlouvách s trenérskou trojicí Martin Pešout, Tomáš Mariška a Pavel Kněžický," hlásí zástupci Energie, která se letos po dlouhých devíti letech probojovala do vyřazovacích bojů.

Zásluhu na tom má jistě i celý štáb, který by měl karlovarské hokejisty trénovat už ve čtvrté sezoně v řadě. Pešout jim bude dál velet, Mariška plnit roli asistenta a Kněžický cepovat muže v maskách. Pokračovat má i celý realizační tým.

Trenérský triumvirát převzal hokejisty Energie po nepovedeném ročníku 2016/17, kdy klub po dvaceti letech opustil nejvyšší tuzemskou soutěž. Hned v první sezoně v první lize ale poslal energetiky bleskově zpátky mezi českou elitu.

Karlovarští aktuálně čerpají dovolenou poté, co byla Tipsport extraliga kvůli epidemii nového koronaviru předčasně ukončena minulý čtvrtek. K letní přípravě by se měli sejít v pondělí 4. května, na led pak vyjet ve středu 29. července.

Foto: Aleš Bedlík, hokejkv.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz