Draci vykradli Přerov v obou kategoriích. Juniorské derby pro Dynamo

Foto: Martin Voltr

Mládežnické týmy se na konci července vrhly do druhé fáze přípravy na novou sezonu, za sebou už mají první přípravné zápasy. Jejich rozpis i výsledky vám přinášíme v průběžně aktualizovaném článku.

Fanshop národního týmu

Sobota 31. července
První prázdninový měsíc uzavřel dvojboj Přerova se Šumperkem v obou kategoriích. Pokaždé se radovali Draci – extraligový dorost přetlačil Zubry výsledkem 2:1, když v předposlední minutě rozhodl Kryštof Seidenglanz. Junioři pak mnohem atraktivnější bitvu vyhráli 6:5 v prodloužení zásluhou Tomáše Minaříka, ještě předtím stihl nasázet hattrick Adam Polách.

Pátek 30. července
Tahákem pátečního programu bylo východočeské derby juniorů, které díky parádnímu nástupu vyhrály Pardubice, ačkoli v závěru málem ztratily vedení 5:1. Po dvou brankách vstřelili Jakub Lichtag a Kale Costa.

Kladnu vyšla defenzivně hraná odveta za porážku v Plzni, indiány vynuloval Maxmilián Burda. Na východě vstoupili do přípravy dobře junioři Havířova, po nerozhodné první třetině zvítězili nad Olomoucí 3:1.

Mladá Boleslav byla proti Slavii úspěšná v obou kategoriích. Junioři to zvládli dokonce s nulou, dorostenci sice po dvou čistých kontech poprvé inkasovali, ale i tak v Edenu vyhráli 5:2.

Podruhé v rozmezí tří dnů se potkali dorostenci Vsetína s Třincem, a byla to opět jednoznačná písnička: Oceláři znovu vyhráli o šest branek. AZet inkasoval šest gólů od Poruby a Olomouc se radovala z výhry 3:1 nad Šumperkem.

Čtvrtek 29. července
Do přípravy vstoupily během jednoho odpoledne obě kategorie Hradce Králové, a oba jejich zápasy skončily stejným výsledkem pro domácí tým. Junioři sice s Kometou prohrávali už v sedmé minutě 0:2, ale po obratu zvítězili 4:2.

Dorost Mountfieldu zase dvakrát srovnal v Plzni, domácí indiáni však v závěru zaslouženě strhli vývoj na svou stranu – dvě branky včetně rozdílové vstřelil Marek Hořejší a na tu poslední nahrál. O poznání méně ambiciózní týmy bojovaly na Technice, kde Brňané přetlačili Havlíčkův Brod 2:1.

Dramatický průběh nabídlo i juniorské střetnutí Zlína s Třincem, Oceláři s dvougólovým Tommym Wardasem odjeli domů spokojenější po výhře 4:3. Stejným výsledkem, ale až po nájezdech, uspěli junioři Liberce v Litvínově.

Středa 28. července
Další přípravný den naopak z větší části patřil hostujícím týmům. Na domácí půdě uspěli jen dorostenci Mladé Boleslavi – a rovnou dali kanára Pardubicím! Za první dva duely tak mají skóre 9:0.Nezadařilo se ani juniorům Dynama, ti proti Jihlavě dvakrát srovnali, ale potřetí už odpověď nenašli a prohráli 2:4.

Dorostenci Komety zase potvrdili roli favoritů v Šumperku, kde zvítězili 5:1. Ještě suverénnější však byli jejich vrstevníci z Třince – ti nechali Vsetínu na jeho ledě sedm gólových navštívenek.

Úterý 27. července
Pořádně rušno bylo v hlavním městě, Sparta a Slavia se totiž utkaly v obou kategoriích! Juniorské derby těsně vyhráli sparťané v prodloužení, v tom dorosteneckém ale sešívaní předvedli parádní obrat z 0:2 na 4:3 během třetí třetiny. Dvakrát se trefil Maxmilian Curran a vítěznou trefu vstřelil Radek Tomas.

Úspěšný nástup zaznamenali plzeňští junioři, kteří sice už po 84 sekundách s Kladnem prohrávali, ale rovněž jim vyšla otočka až na 4:1. Dvě branky zaznamenal Marek Kopic.

Sobota 24. července
V sezoně by měli bojovat o naprosto odlišné mety, a to se v zápase dorostenců Karlových Varů a kladenských Pracovních záloh jasně potvrdilo. Energie zvítězila vysoko 9:0 a nejvíc se dařilo Matyáši Váňovi, který si připsal hattrick.

Pátek 23. července
Jeden z prvních prázdninových zápasů napříč celou republikou se hrál v Mladé Boleslavi. Po neúspěšném boji o trikot české osmnáctky se k domácí juniorce vrátil útočník Vojtěch Polák a dvěma góly přispěl k remíze Bruslařů 3:3 s Pardubicemi, které táhl zejména Daniel Herčík (1+2). Boleslavští dorostenci si na Spartě vedli lépe, vyhráli 3:0.

Čtvrtek 22. července
Mládežníci naštěstí dostali možnost trénovat na ledě už v květnu a červnu, spousta týmů navíc netradičně brzy odehrála i první přípravné zápasy. Hlavní část ladění herní formy směrem k sezoně, která bude kvůli velkému zužování nesmírně náročná, je ale teprve čeká.

Některá extraligová mužstva vyjedou k úvodním duelům už v pátek 23. července, příprava jim pak vyvrcholí na začátku září. Její součástí bude také celá řada turnajů.

Na juniorské scéně se opět odehraje hejtmanský turnaj v Karlových Varech a klání pěti týmů v Pardubicích. Dva týmy by měly vyrazit i do zahraničí – liberečtí Bílí Tygři zamíří do Salcburku a zlínští Berani to přes stejnou destinaci vezmou až do Švýcarska. Do Česka naopak přijedou německá mužstva z Berlína, Mannheimu či Kolína nad Rýnem.

Program dorosteneckých turnajů bude o hodně pestřejší. Vícedenní podniky přivítají Plzeň, Přerov nebo Pardubice, na začátku srpna nebude scházet třinecký President Cup, ve druhé polovině měsíce zase Ostrava Cup, Zlín Cup a jihlavský Memoriál Jaroslava Pitnera. Patrně poslední turnaj by se měl hrát v Českých Budějovicích.

Seznam utkání budeme průběžně upravovat a stejně tak i přinášet aktuální výsledky – v závislosti na zpravodajství z klubů.

Extraliga juniorů

HC VÍTKOVICE RIDERA

út 3. 8. HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA
čt 5. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec
pá 13. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dukla Jihlava
so 14. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dukla Jihlava
ne 15. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dukla Jihlava
pá 20. 8. 13:00 HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA
út 31. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec
čt 2. 9. HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA
čt 2. 9. HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA

HC Sparta Praha

út 27. 7. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha 4:3p
út 3. 8. 12:15 Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
čt 5. 8. 12:15 HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
út 10. 8. 14:45 HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice
so–ne 14. a 15. 8. turnaj v Pardubicích
út 17. 8. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha
čt 19. 8. HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
út 24. 8. BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
čt 26. 8. 17:45 HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
čt 2. 9. HC Sparta Praha – Rytíři Kladno

AZ Heimstaden Havířov

pá 30. 7. AZ Heimstaden Havířov – HC Olomouc 3:1 (Becher, Kočí, Kremnický)
pá 6. 8. 13:00 HC Olomouc – AZ Heimstaden Havířov
st 25. 8. AZ Heimstaden Havířov – PSG Berani Zlín

BK Mladá Boleslav

pá 23. 7. BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice 3:3 (Polák 2, Broš)
pá 30. 7. BK Mladá Boleslav – HC Slavia Praha 4:0
st 4. 8. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
pá 6. 8. HC Slavia Praha – BK Mladá Boleslav
čt–ne 12.–15. 8. turnaj O putovní pohár hejtmana Karlovarského kraje
pá 20. 8. 13:00 BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary
út 24. 8. 17:00 BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
pá 27. 8. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
pá 3. 9. 16:00 BK Mladá Boleslav – HC Litvínov

HC Energie Karlovy Vary

čt 5. 8. 16:00 HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
pá 6. 8. 18:00 HC Energie Karlovy Vary – Eisbären Berlín
so 7. 8. 11:30 HC Energie Karlovy Vary – Eisbären Berlín
st 11. 8. 16:00 HC Energie Karlovy Vary – Kölner Haie
čt–ne 12.–15. 8. turnaj O putovní pohár hejtmana Karlovarského kraje:
   HC Energie Karlovy Vary – Adler Mannheim
   HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK
čt 19. 8. HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
pá 20. 8. BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary
út 24. 8. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov
čt 26. 8. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary

Bílí Tygři Liberec

čt 29. 7. HC Litvínov – Bílí Tygři Liberec 3:4sn
út 3. 8. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
čt 5. 8. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
čt 12. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Litvínov
so–ne 14. a 15. 8. turnaj v Pardubicích
čt 19. 8. 17:00 EC Red Bull Salcburk – Bílí Tygři Liberec
pá 20. 8. 15:00 EC Red Bull Salcburk – Bílí Tygři Liberec
út 24. 8. Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
čt 26. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
pá 27. 8. Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav

HC Kometa Brno

čt 29. 7. Mountfield HK – HC Kometa Brno 4:2 (J. Sedláček, Capay)
st 4. 8. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín
čt  5. 8. HC Kometa Brno – Mountfield HK
út 10. 8. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava
út 17. 8. HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno
čt 19. 8. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
út 24. 8. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
st 1. 9. HC Kometa Brno – HCM Warriors Brno
čt 2. 9. HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA

HC Slavia Praha

út 27. 7. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha 4:3p (Kvasnička 2, Strnad)
pá 30. 7. BK Mladá Boleslav – HC Slavia Praha 4:0
út 3. 8. HC Slavia Praha – HC Škoda Plzeň
čt 5. 8. HC Litvínov – HC Slavia Praha
pá 6. 8. HC Slavia Praha – BK Mladá Boleslav
út 10. 8. HC Slavia Praha – HC Litvínov
čt 12. 8. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
pá 13. 8. HC Škoda Plzeň – HC Slavia Praha
út 17. 8. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha
út 24. 8. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha

HC Dynamo Pardubice

pá 23. 7. BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice 3:3 (Herčík, Tvrdík, Paleček)
st 28. 7. HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava 2:4
pá 30. 7. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 4:5 (Lichtag 2, Costa 2, Matuška)
st 4. 8. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
so–ne 14. a 15. 8. turnaj v Pardubicích
čt 26. 8. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
pá 27. 8. HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice
st 1. 9. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice
čt 2. 9. HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc

HC Olomouc

pá 30. 7. AZ Heimstaden Havířov – HC Olomouc 3:1
út 3. 8. 16:45 HC Olomouc – PSG Berani Zlín
pá 6. 8. 13:00 HC Olomouc – AZ Heimstaden Havířov
st 11. 8. 14:15 HC Olomouc – HC Dukla Jihlava
so–ne 14.–15. 8. turnaj v Pardubicích
čt 19. 8. HC Dukla Jihlava – HC Olomouc
pá 20. 8. 13:00 HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA
čt 26. 8. HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
čt 2. 9. HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
pá 3. 9. 16:00 HC Olomouc – Mountfield HK

HC Litvínov

čt 29. 7. HC Litvínov – Bílí Tygři Liberec 3:4sn
út 3. 8. 16:00 HC Litvínov – Piráti Chomutov
čt 5. 8. HC Litvínov – HC Slavia Praha
út 10. 8. HC Slavia Praha – HC Litvínov
čt 12. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Litvínov
po 16. 8. 16:00 HC Litvínov – Rytíři Kladno
st 18. 8. Piráti Chomutov – HC Litvínov
pá 20. 8. 16:00 HC Litvínov – HC Škoda Plzeň
st 25. 8. HC Litvínov – Eisbären Berlín
pá 27. 8. HC Škoda Plzeň – HC Litvínov
pá 3. 9. 16:00 BK Mladá Boleslav – HC Litvínov

Rytíři Kladno

út 27. 7. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno 4:1 (Hurta)
pá 30. 7. Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň 2:0 (Kouba, Sojka)
út 3. 8. 12:15 Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
čt 5. 8. Piráti Chomutov – Rytíři Kladno
út 10. 8. Rytíři Kladno – Piráti Chomutov
čt 12. 8. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
po 16. 8. 16:00 HC Litvínov – Rytíři Kladno
út 24. 8. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha
čt 26. 8. 17:45 HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
čt 2. 9. HC Sparta Praha – Rytíři Kladno

PSG Berani Zlín

čt 29. 7. PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 3:4
út 3. 8. HC Olomouc – PSG Berani Zlín
st 4. 8. HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín
turné do Švýcarska:
   čt 12. 8. EC Red Bull Salcburk – PSG Berani Zlín
   pá 13. 8. HC Davos – PSG Berani Zlín
   so 14. 8. HC Davos – PSG Berani Zlín
   po 16. 8. SC Rapperswil-Jona Lakers – PSG Berani Zlín
   út 17. 8. EV Zug – PSG Berani Zlín
st 25. 8. AZ Heimstaden Havířov – PSG Berani Zlín
čt 26. 8. VHK ROBE Vsetín – PSG Berani Zlín
čt 2. 9. HC Oceláři Třinec – PSG Berani Zlín

HC Škoda Plzeň

út 27. 7. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno 4:1 (Kopic 2, Beníšek, Adamec)
pá 30. 7. Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň 2:0
út 3. 8. HC Slavia Praha – HC Škoda Plzeň
čt 5. 8. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
čt 12. 8. HC Škoda Plzeň – HC Motor České Budějovice
pá 13. 8. HC Škoda Plzeň – HC Slavia Praha
čt 19. 8. HC Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň
pá 20. 8. HC Škoda Plzeň – HC Litvínov
čt 26. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
pá 27. 8. HC Litvínov – HC Škoda Plzeň
pá 3. 9. HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov

HC Motor České Budějovice

čt 5. 8. HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice
út 10. 8. 14:45 HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice
čt 12. 8. HC Škoda Plzeň – HC Motor České Budějovice
čt 19. 8. HC Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň
čt 26. 8. HC Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava

HC Dukla Jihlava

st 28. 7. HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava 2:4
čt 29. 7. 14:15 VHK ROBE Vsetín – HC Dukla Jihlava
čt 5. 8. HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice
pá 6. 8. HC Dukla Jihlava – VHK ROBE Vsetín
út 10. 8. HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava
st 11. 8. HC Olomouc – HC Dukla Jihlava
pá 13. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dukla Jihlava
so 14. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dukla Jihlava
ne 15. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dukla Jihlava
út 17. 8. HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno
čt 19. 8. HC Dukla Jihlava – HC Olomouc
čt 26. 8. HC Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava
pá 27. 8. HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice

EC Red Bull Salcburk

čt 12. 8. 18:00 EC Red Bull Salcburk – PSG Berani Zlín
so 14. 8. ESV Kaufbeuren – EC Red Bull Salcburk
ne 15. 8. 16:00 EC Red Bull Salcburk – EV Landshut
čt 19. 8. 17:00 EC Red Bull Salcburk – Bílí Tygři Liberec
pá 20. 8. 15:00 EC Red Bull Salcburk – Bílí Tygři Liberec
so 4. 9. 18:30 EC Red Bull Salcburk – Kloten Flyers
ne 5. 9. 11:00 EC Red Bull Salcburk – Kloten Flyers

HC Oceláři Třinec

čt 29. 7. PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec 3:4 (Wardas 2, Buják, Przybyla)
út 3. 8. HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA
čt 5. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec
út 10. 8. HC Oceláři Třinec – Francie U20
čt–ne 12.–15. 8. turnaj O putovní pohár hejtmana Karlovarského kraje:
   BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
   Kölner Haie – HC Oceláři Třinec
čt 19. 8. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
út 24. 8. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
čt 26. 8. HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
út 31. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec
čt 2. 9. HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA

Mountfield HK

čt 29. 7. Mountfield HK – HC Kometa Brno 4:2 (Mikulec, Vaňkovský, Matěj Beneš, Budina)
pá 30. 7. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 4:5 (Pilný 2, Matěj Beneš, Naar)
út 3. 8. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
čt 5. 8. HC Kometa Brno – Mountfield HK
čt–ne 12.–15. 8. turnaj O putovní pohár hejtmana Karlovarského kraje:
   HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK
   Adler Mannheim – Mountfield HK
čt 19. 8. Mountfield HK – Eisbären Berlín
pá 20. 8. Mountfield HK – Eisbären Berlín
čt 26. 8. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
pá 27. 8. Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
pá 3. 9. HC Olomouc – Mountfield HK

Piráti Chomutov

út 3. 8. 16:00 HC Litvínov – Piráti Chomutov
čt 5. 8. Piráti Chomutov – Rytíři Kladno
út 10. 8. Rytíři Kladno – Piráti Chomutov
so–ne 14. a 15. 8. turnaj v Pardubicích:
   HC Sparta Praha – Piráti Chomutov
   Piráti Chomutov – HC Olomouc
   Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec
   HC Dynamo Pardubice – Piráti Chomutov
út 17. 8. Piráti Chomutov – HC Litvínov
út 24. 8. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov
čt 26. 8. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary
so 28. 8. Eispiraten Crimmitschau – Piráti Chomutov

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Extraliga dorostu

Skupina Západ

HC Energie Karlovy Vary

so 24. 7. HC Energie Karlovy Vary – PZ Kladno 9:0 (Váňa 3, Šilhan 2, Šmíd, Pastor, Král, Anton)
so 31. 7. 11:00 PZ Kladno – HC Energie Karlovy Vary
pá–ne 6.–8. 8. President Cup v Třinci
so–ne 21. a 22. 8. Zlín Cup
st 25. 8. HC Energie Karlovy Vary – Adler Mannheim

BK Mladá Boleslav

pá 23. 7. HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav 0:3
st 28. 7. BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice 6:0 (Šindelář 2, Král 2, Vítek, Lisler)
pá 30. 7. HC Slavia Praha – BK Mladá Boleslav 2:5 (Štajnc, Šachl, Vlasák, Král, Hradec)
pá 6. 8. 16:00 BK Mladá Boleslav – HC Slavia Praha
st 11. 8. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
pá 13. 8. 16:00 BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
so–ne 21.–22. 8. turnaj v Pardubicích:
   BK Mladá Boleslav – HC Olomouc
   BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
   BK Mladá Boleslav – AZ Heimstaden Havířov
   BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
čt 2. 9. BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec

HC Škoda Plzeň

čt 29. 7. HC Škoda Plzeň – Mountfield HK 4:2 (Hořejší 2, Benák, Hromádka)
út 3. 8. HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
pá–ne 6.–8. 8. turnaj v Plzni
čt 12. 8. HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň
út 17. 8. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
čt 19. 8. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
čt 26. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň

Bílí Tygři Liberec

po 2. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
čt 5. 8. Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
pá–ne 6.–8. 8. turnaj v Plzni
út 10. 8. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
pá 13. 8. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
út 17. 8. HC Litvínov – Bílí Tygři Liberec
čt 19. 8. HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
so–ne 21.–22. 8. turnaj v Pardubicích
út 24. 8. HC Litvínov – Bílí Tygři Liberec
čt 26. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň

Rytíři Kladno

čt 29. 7. 13:00 HC Litvínov – Rytíři Kladno
út 3. 8. HC Tábor – Rytíři Kladno
čt 5. 8. Piráti Chomutov – Rytíři Kladno
út 10. 8. Piráti Chomutov – Rytíři Kladno
čt 26. 8. HC Litvínov – Rytíři Kladno
čt 12. 8. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
út 17. 8. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
út 24. 8. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno

HC Litvínov

po 26. 7. 14:30 HC Sparta Praha – HC Litvínov
čt 29. 7. 13:00 HC Litvínov – Rytíři Kladno
út 3. 8. Piráti Chomutov – HC Litvínov
čt 5. 8. HC Slavia Praha – HC Litvínov
út 10. 8. HC Litvínov – HC Slavia Praha
čt 12. 8. HC Litvínov – Piráti Chomutov
út 17. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Litvínov
čt 19. 8. HC Litvínov – HC Sparta Praha
út 24. 8. HC Litvínov – Bílí Tygři Liberec
čt 26. 8. HC Litvínov – Rytíři Kladno

HC Meteor Třemošná

út 3. 8. HC Meteor Třemošná – HC Motor České Budějovice
čt 5. 8. HC Motor České Budějovice – HC Meteor Třemošná
so 7. 8. HC Baník Sokolov – HC Meteor Třemošná
st 11. 8. HC Meteor Třemošná – HC Kobra Praha
pá–so 13.–14. 8. turnaj v Plzni
út 17. 8. HC Meteor Třemošná – HC Hvězda Praha
út 24. 8. HC Tábor – HC Meteor Třemošná
čt 26. 8. HC Kobra Praha – HC Meteor Třemošná
pá 27. 8. HC Meteor Třemošná – HC Tábor
so–ne 28. a 29. 8. turnaj v Českých Budějovicích

HC Hvězda Praha

so–ne 7. a 8. 8. turnaj v Přerově:
   HC Tábor – HC Hvězda Praha
   HC Hvězda Praha – HC ZUBR Přerov
   HC Hvězda Praha – HC Motor České Budějovice
   HC RT TORAX Poruba – HC Hvězda Praha
čt 12. 8. HC Slovan Ústí nad Labem – HC Hvězda Praha
út 17. 8. HC Meteor Třemošná – HC Hvězda Praha
pá 20. 8. HC Hvězda Praha – BK Havlíčkův Brod
út 24. 8. HC Hvězda Praha – HC Slovan Ústí nad Labem
čt 26. 8. HC Hvězda Praha – HC Sparta Praha

PZ Kladno

so 24. 7. HC Energie Karlovy Vary – PZ Kladno 9:0
so 31. 7. 11:00 PZ Kladno – HC Energie Karlovy Vary
st 17. 8. HC Kobra Praha – PZ Kladno
po 23. 8. PZ Kladno – HC Kobra Praha

Piráti Chomutov

út 3. 8. Piráti Chomutov – HC Litvínov
čt 5. 8. Piráti Chomutov – Rytíři Kladno
út 10. 8. Piráti Chomutov – Rytíři Kladno
čt 12. 8. HC Litvínov – Piráti Chomutov
pá–so 13.–14. 8. turnaj v Plzni:
   Tigers Zlín – Piráti Chomutov
   HC Slavia Praha – Piráti Chomutov
   HC Meteor Třemošná – Piráti Chomutov
út 24. 8. Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary
čt 26. 8. HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov
so 28. 8. 15:15 Eispiraten Crimmitschau – Piráti Chomutov

Skupina Střed

HC Dukla Jihlava

čt 29. 7. HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice
st 11. 8. HC Dukla Jihlava – Mountfield HK
pá 13. 8. HC Dukla Jihlava – Technika Hockey Brno
so–ne 21. a 22. 8. Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě:
   BK Havlíčkův Brod – HC Dukla Jihlava
   HC Dukla Jihlava – HC Tábor
   HC RT TORAX Poruba – HC Dukla Jihlava
   HC Dukla Jihlava – VHK ROBE Vsetín
   HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice
st 25. 8. HC Dukla Jihlava – Adler Mannheim
čt 26. 8. Mountfield HK – HC Dukla Jihlava
po 6. 9. HC Dukla Jihlava – Technika Hockey Brno

HC Dynamo Pardubice

st 28. 7. BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice 6:0
út 3. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
út 10. 8. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
st 11. 8. HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
út 17. 8. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
pá 3. 9. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK

HC Slavia Praha

út 27. 7. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha 4:3 (Curran 2, Chludil, Tomas)
pá 30. 7. HC Slavia Praha – BK Mladá Boleslav 2:5 (Tomas, Hřídel)
čt 5. 8. HC Slavia Praha – HC Litvínov
pá 6. 8. BK Mladá Boleslav – HC Slavia Praha
út 10. 8. HC Litvínov – HC Slavia Praha
čt 12. 8. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
út 17. 8. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha
út 24. 8. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
pá 27. 8. HC Slavia Praha – Technika Hockey Brno

HC Sparta Praha

pá 23. 7. HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav 0:3
po 26. 7. 14:30 HC Sparta Praha – HC Litvínov
út 27. 7. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha 4:3 (Odehnal, Štěpánek, Jánský)
út 3. 8. HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
čt 12. 8. HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň
pá 13. 8. 16:00 BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
út 17. 8. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha
čt 19. 8. HC Litvínov – HC Sparta Praha
čt 26. 8. HC Hvězda Praha – HC Sparta Praha
út 31. 8. HC Sparta Praha – Mountfield HK

Mountfield HK

čt 29. 7. HC Škoda Plzeň – Mountfield HK 4:2 (Šinkovský, Síla)
čt 5. 8. Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
st 11. 8. HC Dukla Jihlava – Mountfield HK
pá 13. 8. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
út 17. 8. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
so–ne 21. a 22. 8. Zlín Cup
čt 26. 8. Mountfield HK – HC Dukla Jihlava
út 31. 8. HC Sparta Praha – Mountfield HK
pá 3. 9. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK

HC Tábor

út 3. 8. HC Tábor – Rytíři Kladno
so–ne 7. a 8. 8. turnaj v Přerově:
   HC Tábor – HC Hvězda Praha
   HC Motor České Budějovice – HC Tábor
   HC Tábor – HC RT TORAX Poruba
   HC ZUBR Přerov – HC Tábor
so–ne 21. a 22. 8. Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě:
   HC Tábor – HC Motor České Budějovice
   HC Dukla Jihlava – HC Tábor
   VHK ROBE Vsetín – HC Tábor
   HC Tábor – BK Havlíčkův Brod
   HC RT TORAX Poruba – HC Tábor
út 24. 8. HC Tábor – HC Meteor Třemošná
pá 27. 8. HC Meteor Třemošná – HC Tábor

HC Motor České Budějovice

čt 29. 7. HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice
út 3. 8. HC Meteor Třemošná – HC Motor České Budějovice
čt 5. 8. HC Motor České Budějovice – HC Meteor Třemošná
so–ne 7. a 8. 8. turnaj v Přerově:
   HC RT TORAX Poruba – HC Motor České Budějovice
   HC Motor České Budějovice – HC Tábor
   HC Motor České Budějovice – HC ZUBR Přerov
   HC Hvězda Praha – HC Motor České Budějovice
so–ne 21. a 22. 8. Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě:
   HC Tábor – HC Motor České Budějovice
   HC Motor České Budějovice – VHK ROBE Vsetín
   BK Havlíčkův Brod – HC Motor České Budějovice
   HC Motor České Budějovice – HC RT TORAX Poruba
   HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice
so–ne 28. a 29. 8. turnaj v Českých Budějovicích

BK Havlíčkův Brod

čt 29. 7. Technika Hockey Brno – BK Havlíčkův Brod 2:1
so–ne 21. a 22. 8. Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě:
   BK Havlíčkův Brod – HC Dukla Jihlava
   HC RT TORAX Poruba – BK Havlíčkův Brod
   BK Havlíčkův Brod – HC Motor České Budějovice
   HC Tábor – BK Havlíčkův Brod
   VHK ROBE Vsetín – BK Havlíčkův Brod
so–ne 28. a 29. 8. turnaj v Českých Budějovicích

Technika Hockey Brno

čt 29. 7. Technika Hockey Brno – BK Havlíčkův Brod 2:1
pá 6. 8. HK Mladí Draci Šumperk – Technika Hockey Brno
st 11. 8. 13:45 Technika Hockey Brno – PSG Berani Zlín
pá 13. 8. HC Dukla Jihlava – Technika Hockey Brno
st 18. 8. 15:00 Technika Hockey Brno – HC ZUBR Přerov (v Boskovicích)
pá 20. 8. 10:30 Technika Hockey Brno – HK Mladí Draci Šumperk (v Boskovicích)
st 25. 8. HC ZUBR Přerov – Technika Hockey Brno
pá 27. 8. 13:00 HC Slavia Praha – Technika Hockey Brno
čt 2. 9. PSG Berani Zlín – Technika Hockey Brno

HC Kobra Praha

st 11. 8. HC Meteor Třemošná – HC Kobra Praha
st 17. 8. HC Kobra Praha – PZ Kladno
čt 18. 8. Piráti Chomutov – HC Kobra Praha
po 23. 8. PZ Kladno – HC Kobra Praha
čt 26. 8. HC Kobra Praha – HC Meteor Třemošná
út 31. 8. HC Hvězda Praha – HC Kobra Praha

Skupina Východ

HC Kometa Brno

st 28. 7. HK Mladí Draci Šumperk – HC Kometa Brno 1:5
út 3. 8. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
pá–ne 6.–8. 8. turnaj v Plzni
čt 12. 8. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
so–ne 21. a 22. 8. Zlín Cup

HC VÍTKOVICE RIDERA

út 3. 8. VHK ROBE Vsetín – HC VÍTKOVICE RIDERA
čt 26. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – VHK ROBE Vsetín

AZ Heimstaden Havířov

pá 30. 7. AZ Heimstaden Havířov – HC RT TORAX Poruba 2:6
čt 5. 8. 14:15 HC Olomouc – AZ Heimstaden Havířov
po 9. 8. PSG Berani Zlín – AZ Heimstaden Havířov
út 17. 8. HC Oceláři Třinec – AZ Heimstaden Havířov
út 17. 8. VHK ROBE Vsetín – AZ Heimstaden Havířov
so–ne 21.–22. 8. turnaj v Pardubicích
pá 27. 8. AZ Heimstaden Havířov – HC Oceláři Třinec
pá 27. 8. AZ Heimstaden Havířov – VHK ROBE Vsetín
po 30. 8. AZ Heimstaden Havířov – PSG Berani Zlín

HC Oceláři Třinec

st 28. 7. VHK ROBE Vsetín – HC Oceláři Třinec 1:7 (Urbánek 2, Gerych, Holinka, Volas, Masnica, Mikula)
pá 30. 7. HC Oceláři Třinec – VHK ROBE Vsetín 6:0 (Gerych 2, D. Buják, Urbánek, Masnica, Kubiesa)
po 2. 8. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec (v Blansku)
pá–ne 6.–8. 8. President Cup v Třinci
čt 12. 8. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
út 17. 8. HC Oceláři Třinec – AZ Heimstaden Havířov
pá–ne 20.–22. 8. Ostrava Cup
pá 27. 8. AZ Heimstaden Havířov – HC Oceláři Třinec

PSG Berani Zlín

pá 23. 7. 13:45 VHK ROBE Vsetín – PSG Berani Zlín
út 3. 8. 14:00 HC Olomouc – PSG Berani Zlín
po 9. 8. PSG Berani Zlín – AZ Heimstaden Havířov
čt 12. 8. Technika Hockey Brno – PSG Berani Zlín
so–ne 21. a 22. 8. Zlín Cup
po 30. 8. AZ Heimstaden Havířov – PSG Berani Zlín
pá 3. 9. PSG Berani Zlín – Technika Hockey Brno

HC ZUBR Přerov

so 31. 7. HC ZUBR Přerov – HK Mladí Draci Šumperk 1:2 (Maurer, Seidenglanz)
pá 6. 8. HC ZUBR Přerov – HC Motor České Budějovice
so–ne 7. a 8. 8. turnaj v Přerově:
   HC ZUBR Přerov – HC RT TORAX Poruba
   HC Hvězda Praha – HC ZUBR Přerov
   HC Motor České Budějovice – HC ZUBR Přerov
   HC ZUBR Přerov – HC Tábor
st 18. 8. Technika Hockey Brno – HC ZUBR Přerov
st 25. 8. HC ZUBR Přerov – Technika Hockey Brno
so–ne 28. a 29. 8. turnaj v Českých Budějovicích:
   HC ZUBR Přerov – BK Havlíčkův Brod
   HC Meteor Třemošná – HC ZUBR Přerov
   HC Motor České Budějovice – HC ZUBR Přerov
   Black Wings Linec – HC ZUBR Přerov
čt 2. 9. HK Mladí Draci Šumperk – HC ZUBR Přerov

VHK ROBE Vsetín

pá 23. 7. 13:45 VHK ROBE Vsetín – PSG Berani Zlín
st 28. 7. VHK ROBE Vsetín – HC Oceláři Třinec 1:7
pá 30. 7. HC Oceláři Třinec – VHK ROBE Vsetín 6:0
út 3. 8. VHK ROBE Vsetín – HC VÍTKOVICE RIDERA
čt 12. 8. VHK ROBE Vsetín – HK Mladí Draci Šumperk
út 17. 8. VHK ROBE Vsetín – AZ Heimstaden Havířov
so–ne 21. a 22. 8. Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě:
   HC RT TORAX Poruba – VHK ROBE Vsetín
   HC Motor České Budějovice – VHK ROBE Vsetín
   VHK ROBE Vsetín – HC Tábor
   HC Dukla Jihlava – VHK ROBE Vsetín
   VHK ROBE Vsetín – BK Havlíčkův Brod
út 24. 8. HK Mladí Draci Šumperk – VHK ROBE Vsetín
čt 26. 8. HC VÍTKOVICE RIDERA – VHK ROBE Vsetín
pá 27. 8. AZ Heimstaden Havířov – VHK ROBE Vsetín

HC RT TORAX Poruba

pá 30. 7. AZ Heimstaden Havířov – HC RT TORAX Poruba 2:6 (Scześniak 2, Stasiuk, P. Sobol, Moravec, Kalužík)
so–ne 7. a 8. 8. turnaj v Přerově:
   HC ZUBR Přerov – HC RT TORAX Poruba
   HC RT TORAX Poruba – HC Motor České Budějovice
   HC Tábor – HC RT TORAX Poruba
   HC RT TORAX Poruba – HC Hvězda Praha
čt 12. 8. HC Olomouc – HC RT TORAX Poruba
so–ne 21. a 22. 8. Memoriál Jaroslava Pitnera v Jihlavě:
   HC RT TORAX Poruba – VHK ROBE Vsetín
   HC RT TORAX Poruba – BK Havlíčkův Brod
   HC RT TORAX Poruba – HC Dukla Jihlava
   HC Motor České Budějovice – HC RT TORAX Poruba
   HC RT TORAX Poruba – HC Tábor
čt 26. 8. HC RT TORAX Poruba – HK Mladí Draci Šumperk
st 27. 8. HK Mladí Draci Šumperk – HC RT TORAX Poruba
so 3. 9. HC RT TORAX Poruba – HC Olomouc

HK Mladí Draci Šumperk

st 28. 7. HK Mladí Draci Šumperk – HC Kometa Brno 1:5
pá 30. 7. HC Olomouc – HK Mladí Draci Šumperk 3:1 (Bařica)
so 31. 7. HC ZUBR Přerov – HK Mladí Draci Šumperk 1:2 (Maurer, Seidenglanz)
pá 6. 8. HK Mladí Draci Šumperk – Technika Hockey Brno
út 10. 8. HK Mladí Draci Šumperk – HC Olomouc
čt 12. 8. VHK ROBE Vsetín – HK Mladí Draci Šumperk
st 18. 8. HC Kometa Brno – HK Mladí Draci Šumperk
pá 20. 8. Technika Hockey Brno – HK Mladí Draci Šumperk
út 24. 8. HK Mladí Draci Šumperk – VHK ROBE Vsetín
čt 26. 8. HC RT TORAX Poruba – HK Mladí Draci Šumperk
st 27. 8. HK Mladí Draci Šumperk – HC RT TORAX Poruba
pá 2. 9. 16:00 HK Mladí Draci Šumperk – HC ZUBR Přerov

HC Olomouc

pá 30. 7. HC Olomouc – HK Mladí Draci Šumperk 3:1 (Golais, Vrána, Miškovský)
út 3. 8. 14:00 HC Olomouc – PSG Berani Zlín
čt 5. 8. 14:15 HC Olomouc – AZ Heimstaden Havířov
út 10. 8. HK Mladí Draci Šumperk – HC Olomouc
čt 12. 8. 12:00 HC Olomouc – HC RT TORAX Poruba
so–ne 21.–22. 8. turnaj v Pardubicích

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz