Draží se výstroj z MS. Hrubec a jeho Saves help pomohou jižní Moravě

Foto: Saves help

17. července 16:52

Marek Hedbávný

Až do pátku 23. července probíhá unikátní aukce, v níž se draží výstroj brankáře Šimona Hrubce z nedávno skončeného mistrovství světa.

Fanshop národního týmu

» Aukce probíhá zde

Betony, vyrážečka a lapačka. To vše daroval letošní vítěz Gagarinova poháru do benefiční dražby, jejíž výtěžek pomůže tornádem zdevastovaným obcím na jižní Moravě.

„Peníze budou použity například na proplacení řemeslných prací, nákup stavebního materiálu a podobně," informuje charitativní organizace Saves help, kterou založil právě Šimon Hrubec a která sdružuje české gólmany po celém světě.

Už tři roky po sobě zúčastnění brankáři za každý svůj zákrok věnují peníze na dobročinné účely. Třeba za uplynulou sezonu přispěl sám Hrubec 31 tisíci korunami, Dominik Furch s Jakubem Kovářem potom patnácti tisíci a třeba Petr Kváča čtrnácti tisíci.

Nyní se Hrubec rozhodl pomoct ještě jinak.

Dražba cenných hokejových relikvií skončí tento pátek v 11:00. Předání šeku proběhne hned o den později, a to ve Stříteži na akci Rozsvítíme Hodonínsko.

Foto: Markéta Křížová

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz