Drtiče dál povede Janás, zůstávají Balán i Romančík. Jaké jsou změny?

Foto: shkhodonin.cz

14. května 14:55

Jan Šimek

Hodonínští hokejisté uprostřed týdne zahájili suchou letní přípravu pod vedením stávajícího trenéra Tibora Janáse. Kádr Drtičů ovšem dozná řady změn.

Fanshop národního týmu

„Jádro mužstva z loňské – sice krátké, ale výsledkově úspěšné – sezony se bude scházet třikrát týdně v prostorách stadionu a lesoparku U Červených domků, kde bude nabírat fyzickou kondici a dohánět manko po dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru,“ odkrývá plány kouč Drtičů Tibor Janás pro hodonínský web.

„O dalších změnách napříč klubem budeme informovat během letní přípravy, která potrvá až do konce června.“

Ten bude moci dále spolupracovat s hrajícím asistentem Stanislavem Balánem. V hodonínském celku budou nadále pokračovat kapitán Tomáš Komínek, obránci Dominik Koubek a Martin Miklík i útočníci Erik Hložánek, David Janás, David Lekeš a Michal Romančík.

Loučí se Kubáň a dalších osm hráčů

Naopak na jihu Moravy končí brankář Andreas Kubáň, obránce David Vosátko a útočníci Jan Bulín, Matěj Charvát, Ondřej Dufek, Robert Havlát, Kristián Leška, Robin Medek a Ľubomír Vaškovič.

A určitě nepůjde o jediná škatulata. „O dalších změnách napříč celým klubem a nově příchozích hráčích budeme informovat během letní přípravy, která potrvá až do konce června,“ předesílá Janás.

Po suché přípravě dostanou Drtiči krátké volno, v srpnu už se pak mužstvo sejde na ledě. „Věříme, že mužstvo bude připraveno na novou ligovou sezonu tak, abychom zase hráli hokej, kterým jsme se prezentovali v minulém ročníku,“ dodává hodonínský trenér.

Foto: Rostislav Pfeffer, hcorli.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz