Druhá nejvyšší soutěž mění název. Nově se bude hrát Maxa liga

21. června 11:02

Adam Bagar

První hokejová liga bude mít od nadcházejícího ročníku 2024/25 nového titulárního partnera. Sázkovou kancelář Chance nahrazuje loterie Maxa, fanoušci tak budou chodit na Maxa ligu.

Hlavním důvodem změny je fakt, že Chance od nové sezony spojí své jméno s fotbalem – od 1. července se stává titulárním partnerem nejvyšších dvou tuzemských fotbalových soutěží. A stejný název hokejové ligy by tak byl pro fanoušky zbytečně matoucí.

„Velmi se těšíme na spolupráci s novou značkou Maxa, která bude na základě kontraktu jak s kluby, tak s Českým hokejem titulárním partnerem první ligy do sezony 2027/2028 včetně.“

„Ráda bych poděkovala společnosti Chance za šestileté partnerství s druhou nejvyšší hokejovou ligou a přejeme jí mnoho úspěchů ve fotbalové spolupráci,“ říká Jana Obermajerová, generální ředitelka BPA sport marketing, výhradního marketingového partnera Maxa ligy.

„Současně se velmi těšíme na spolupráci s novou značkou Maxa, která bude na základě kontraktu jak s kluby, tak s Českým hokejem titulárním partnerem první ligy do sezony 2027/2028 včetně,“ dodává Obermajerová.

Maxa od 1. září nahradí Korunku

Maxa je nová značka, pod kterou bude od 1. září vystupovat loterijní společnost Korunka, která stejně jako Chance spadá do skupiny Tipsport.

„Nový název i logo odhalujeme už teď, aby stávající klienti měli dostatek času zaregistrovat s předstihem přechod z Korunky na Maxu. Dalším důvodem je zahájení sponzoringové spolupráce s druhou nejvyšší hokejovou soutěží, v jejímž rámci se Maxa stává titulárním partnerem. Což je ideální příležitost pro komunikaci nového brandu,“ říká ředitel loterie Filip Bocek.

Maxa liga začne v sobotu 14. září

„Partnerství pochopitelně odráží i novou grafickou identitu ligy, a to má velký dopad na všechny týmy. I tady bylo zapotřebí podklady připravit tak, abychom našim partnerům dali dostatečný časový prostor k výrobě a přípravě všeho potřebného před startem nadcházející sezony,“ doplňuje.

Úvodní kolo Maxa ligy je na programu v sobotu 14. září. Hrát se bude v Porubě, Přerově, na Vsetíně, v Přerově, Litoměřicích, ve Zlíně a v Moravských Budějovicích, kde bude při rekonstrukci stadionu hrát svá domácí utkání Třebíč.

„Mezi naše hlavní priority patří ve spolupráci s marketingovým partnerem BPA zvýšit propagaci, prestiž a zájem o utkání 1. ligy.“

„Mezi naše hlavní priority patří ve spolupráci s marketingovým partnerem BPA zvýšit propagaci, prestiž a zájem o utkání 1. ligy. Předpokladem k tomu je nejen větší spolupráce a zapojení napříč prvoligovými kluby, ale také s titulárním partnerem. Děkujeme loterii Maxa za spojení s naší soutěží a těšíme se na společné projekty a aktivity, které nám pomohou naplnit naše předsevzetí,“ přidává za SPK LH jeho prezident Pavel Hinner.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz