Druhé Hunger Games: Hlaste své hokejistky na multisportovní turnaj!

Foto: Vítězslav Průša

Loni v dubnu se v Teplicích konaly první Hunger Games, tedy třídenní multisportovní turnaj pro malé a mladé hokejistky. Vzhledem k jeho úspěchu se letos uskuteční druhý ročník na stejném místě a právě v těchto dnech probíhá přihlašování.

partneři českého hokeje

Úvodního ročníku turnaje, který probíhá jako mistrovství České republiky krajů, se zúčastnilo 110 hokejistek. Prvenství podle počtu získaných bodů slavil Zlínský kraj, ale o to tak úplně nešlo. Šlo totiž hlavně o zábavu.

První Hunger Games v Teplicích? 3 sporty, 110 děvčat a spousta zábavy »

Letošní Hunger Games proběhnou na teplickém Zimáku a v přilehlé sportovní hale o víkendu 10. až 12. dubna. Jejich součástí budou zápasy v hokeji a vybíjené a také atletický trojboj, čítající skok z místa, šestiskok a skok do výšky.

Celý turnaj je rozdělen do dvou věkových kategorií – od 6 do 12 let a od 12 do 18 let. Mladší děvčata budou hrát minihokej (na jedné třetině hřiště) a jejich týmy budou čítat minimálně devět hráček a jednu brankářku. Starší si zahrají na celé hřiště a vzhledem k větší fyzické náročnosti sestaví týmy minimálně o patnácti hráčkách a jedné gólmance.

Foto: Vítězslav Průša

Přihlašování je otevřené úplně pro každého. Probíhá do úterý 17. března, a to dvojím způsobem – buď skrz formulář na stránkách ladiesgang.info, nebo prostřednictvím e-mailu vyber15@czehockey.cz.

Na turnaj se přihlašují hráčky buď jako jednotlivkyně, nebo v malé skupince až tří hráček a jedné gólmanky, a to do jednoho z týmů podle krajů. Není však žádnou podmínkou, aby hráčky soutěžily za kraj, ve kterém bydlí či hrají. Po uzavření přihlášek budou mít stejně některé kraje větší a jiné menší počet hráček, takže pořadatelé sáhnou k nutným posunům, aby dosáhli vyrovnaného složení týmů co do počtu hráček i jejich věkového profilu.

Při přihlašování je možné si rovněž zarezervovat ubytování v Teplicích. Organizátoři navíc přivítají co největší pomoc rodičů, kteří jsou ochotni zapojit se do fungování týmů, a to buď jako trenéři, nebo jako vedoucí.

Startovné činí 600 Kč na hráčku. Platbu zasílejte na číslo účtu 90718453/0300 s variabilním symbolem 3801 a zprávou pro příjemce ve formátu: HG, příjmení, jméno a datum narození (údaje hráčky).

Podrobné informace o celé akci najdete na webu ladiesgang.info.

Foto: Vítězslav Průša

Foto: Vítězslav Průša

Foto: Vítězslav Průša

Foto: Vítězslav Průša

Foto: Vítězslav Průša

Foto: Pavel Vacek

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz