Druholigový nováček zbrojí: získal Maďara, Miškovského a další

Foto: hokejnp.cz

Nová Paka, které po postupu do druhé ligy čeká historická sezona, rozhodně nechtějí hrát druhé housle. Na nově zveřejněné soupisce je totiž mnoho známých jmen.

HokejkaTV

Brankoviště posílil Jakub Jelínek, který má za sebou angažmá v předních druholigových klubech: loni chytal za Jablonec a dříve působil ve Vrchlabí. Zkušenosti má i z prvoligových Benátek nad Jizerou.

Z Trutnova pak přicházejí dva Rusové: obránce Alexandr Suvorov a forvard Jaroslav Uchin.

Hodně zajímavé vypadá především ofenziva nováčka. Ke zvučným posilám bratrům Půlpánovým přibyli další hráči s prvoligovými zkušenostmi: Patrik Maďar (loni Jablonec) a Daniel Miškovský (loni Turnov).

Maďar byl v minulém ročníku čtvrtým nejproduktivnějším hráčem Vlků – ve 37 zápasech získal 34 bodů (13+21). Nevídaný exodus hokejistů z Jablonce tak pokračuje. Severočeši během léta přišli o všechny svoje opory.

Miškovský se v uplynulé sezoně stáhl do ústraní, v minulosti však válel třeba za Vrchlabí. Několik let taky strávil v Chance lize: nejvíc toho odehrál za Benátky nad Jizerou.

Dalším nováčkem v sestavě je devatenáctiletý mladoboleslavský junior Petr Foerster (loni 47 utkání a 42 bodů), který loni sbíral první zkušenosti se seniorským hokejem v Nymburku. 

Soupiska BK Nová Paka

Brankáři: Denis Vacek, Jakub Dressler, Jakub Jelínek, Michal Mahdal.

Obránci: Alexandr Suvorov, David Malík, Jakub Štěpán, Lukáš Abraham, Lukáš Bezděk, Marek Mlčoch, Michal Svoboda, Tomáš Müller.

Útočníci: Aleš Půlpán, Daniel Miškovský, David Smékal, Dominik Matouš, Erik Dvořák, František Hnik, Jan Kerekanič, Lukáš Kloutvor, Michal Nevyhoštěný, Miroslav Horyna, Patrik Hidveghy, Patrik Maďar, Petr Foerster, Tibor Hric, Tomáš Půlpán, Jaroslav Uchin.

Zdroj: hokejnp.cz

Daniel Miškovský hrál v první lize za Třebíč, Šumperk a Benátky nad Jizerou.

Daniel Miškovský hrál v první lize za Třebíč, Šumperk a Benátky nad Jizerou. | Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz