Druhý pokus. Kladno vyrukuje na Vítkovice i s Jaromírem Jágrem

Jaromír Jágr | Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Původně měl nastoupit už v 10. kole proti Karlovým Varům, tehdy z toho ale po rozbruslení sešlo. Dnes se legendární Jaromír Jágr (53) pokusí o premiérový start v letošní sezoně znovu. Na utkání 15. kola proti Vítkovicím je psaný ve čtvrtém kladenském útoku vedle Antonína Melky a Martina Procházky.

Do loňské sezony, která pro Kladno po třech letech končila bez baráže, naskočil legendární Jaromír Jágr od samého začátku. Nakonec stihl odehrát 39 utkání s velice slušnou bilancí 5+11. Zdálo se, že to bude poslední ročník se slavnou osmašedesátkou.

Nikoliv. 53letý útočník v rámci letošní sezony figuroval v sestavě Kladna už 30. září, kdy měl nastoupit proti Karlovým Varům (byl by skoro o 37 let starší než Petr Tomek na druhé straně). Jenže vyjel na rozbruslení... A nešlo to. Svlékl se do civilu a utkání sledoval ze skyboxu.

Dnes ho čeká druhý pokus. Proti Vítkovicím by si měl zahrát ve čtvrtém útoku s Antonínem Melkou a Martinem Procházkou. Utkání na kladenském ČEZ stadionu startuje v 18:00. Okoření ho i nejlepší Evropan hokejové historie?

Pokud ano, nebude se jednat o jediný návrat do kladenské sestavy. Po téměř měsíční pauze vynucené zraněním v dolní části těla by si měl zahrát i kanadský obránce Jéremie Blain, jenž se k Rytířům v dubnu přesunul z Hradce Králové.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz