Dukla na akci s fanoušky představila nové dresy

Foto: hcdukla.cz

Jihlava na čtvrteční akci s fanoušky představila dresy pro příští sezonu. Jejich design se výrazně mění: novinkou je hlavně pruh kolem pasu.

NHL 20

Součástí Fans Day, na který zavítalo kolem dvou stovek příznivců, byla pochopitelně i autogramiáda hráčů.

Někteří hokejisté se dokonce postarali o obsluhu. Lukáš Anděl s Milanem Davídkem v bufetu chvíli prodávali fanouškům párky v rohlíku nebo piva.

Foto: hcdukla.cz

Jan Holý s Michalem Poletínem se zase starali o prodej klubových suvenýrů. „Je to super, přišlo hodně lidí. Prodal jsem pár čepic, pár puků. Šlo to docela dobře," usmíval se Holý.

Foto: hcdukla.cz

Balónky pak rozdávali útočníci Matěj Pekr a Adam Zeman. „Jako prodavač balonků bych se uživil. Myslím si, že jsem byl dobrý a měl jsem největší odběr," smál se Pekr v rozhovoru pro hcdukla.cz. „Plíce? Tam byl naštěstí kompresor, ale já bych to sám udýchal.“

Foto: hcdukla.cz

Soupiska HC Dukla Jihlava

Brankáři: Jan Brož, Niklas Lundström, Ondřej Chaloupek.

Obránci: Jakub Černohorský, Jan Holý, Daniel Kolář, Lukáš Mareš, René Piegl, Jan Pohl, Václav Půža, Matěj Vála, Robin Staněk.

Útočníci: Lukáš Anděl, Tomáš Čachotský, David Čermák, Milan Davídek, Jiří Fronk, Tomáš Harkabus, Tomáš Chlubna, Tomáš Jiránek, Miroslav Juda, Peter Lichanec, Matěj Pekr, Michal Poletín, Josef Skořepa, Adam Zeman.

Změny v kádru

Příchody: Daniel Kolář (O, Prostějov), Robin Staněk (O, Havířov), René Piegl (O, Žilina, SVK), Peter Lichanec (Ú, Topolčany, SVK2), Jiří Fronk (Ú, Fiemme, ITA2), Milan Davídek (Ú, Přerov), Michal Poletín (Ú, Vítkovice).

Odchody: David Honzík (G, Litvínov), Jakub Suchánek (O, České Budějovice), David Váňa (O, konec kariéry), David Kajínek (O, Trenčín, SVK), Miha Štebih (O, Lyon, FRA), Martin Matějíček (O, Nice, FRA), Vlastimil Dostálek (Ú, Vsetín), Michal Hlinka (Ú, Poruba), Juraj Bezúch (Ú, Košice, SVK), Lukáš Klíma (Ú, Kadaň), Dominik Hrníčko (Ú, Prostějov), Martin Osmík (Ú, Sokolov), Nicolas Werbik (Ú, Vítkovice).

Foto: hcdukla.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz