Duo mladých Pirátů pokračuje u Jestřábů, klub na ně uplatnil opci

Foto: lhkjestrabi.cz

Vedení prvoligového Prostějova uplatnilo opci na mladé útočníky Petra Chlána a Kryštofa Ouřadu, kteří u Jestřábů přidají druhou sezonu. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Jsem spokojený, jelikož v Prostějově jsou lidé, kteří se se mnou snaží pracovat a posouvat mě dál. To je pro mě momentálně nejdůležitější. Doufám, že si vybojuju místo v sestavě a budu dostávat ještě větší prostor na ledě,” hlásí Petr Chlán.

20letý útočník sehrál celý uplynulý ročník v barvách Jestřábů, kterým pomohl 27 body (11+16) ve 49 utkáních. „Moje první sezona v dospělém hokeji mi ukázala, jak to v chlapech fakt chodí. Uvědomil jsem si, že je to jiný sport než juniorský hokej,” líčí.

Foto: lhkjestrabi.cz

Jeho o rok mladší parťák Kryštof Ouřada zasáhl jen do 23 zápasů, o víc ho připravilo zranění. „Sezona mi dala jen pár zkušeností, protože jsem byl bohužel dlouhodobě zraněný a nemohl jsem odehrát tolik utkání, kolik bych si představoval,” mrzí jej.

Po druhé operaci ramene si udělal delší rekonvalescenci, ale nyní už je v pořádku a těší se na další rok u Jestřábů. „Jsem velmi rád, že mužů pokračovat. Doufám, že se mi vyhnou zranění a budu mít šanci ukázat, co umím,” říká odhodlaně.

Foto: lhkjestrabi.cz

Oba jsou velcí kamarádi, narodili se v Teplicích a v předchozích letech hráli za Chomutov. Oba si za první tým loni krátce zahráli, stejně tak za Ústí nad Labem. Chlán navrch sbíral zkušenosti v seniorském hokeji v barvách Kadaně a druholigového Mostu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz