Dynamo si pojistilo dalšího útočníka. Slovenský bojovník má novou smlouvu

Foto: Ladislav Adámek, hcdynamo.cz

Představitelé Dynama pokračují v budování kádru do budoucna, hlásí prodloužení spolupráce s dalším útočníkem. V Pardubicích bude nadále pokračovat Matej Paulovič, uzavřel novou dvouletou smlouvu s následnou opcí. Dynamo o tom informuje na svém webu.

O Kapku lepší hokej

Matej Paulovič letos prožívá povedenou sezonu. V Tipsport extralize má prozatím na kontě 32 utkání, vstřelil osm branek a přidal 12 nahrávek. Účastník olympijských her 2018 má pevné místo v sestavě hlavního kouče Richarda Krále a odvádí spolehlivé služby.

„Podpis Mateje Pauloviče nás velmi těší, protože se jedná o hráče, který nám zapadá do koncepce pro následující sezony. Je typem velice důrazného útočníka, který letos prokazuje, že je šikovný i v zakončení. Jsme rádi, že ho zranění ze začátku sezony nezbrzdilo a odvádí práci, kterou od něj očekáváme,“ uvedl sportovní ředitel Dušan Salfický.

Slovenský reprezentant přišel do Dynama v průběhu minulého ročníku z Mountfieldu v rámci výměny za švédského beka Oscara Eklunda. V Hradci Králové nedostával Paulovič tolik herního prostoru, u rivala se ale prosadil. Letos hraje stabilně, boduje, navíc přidává i další herní činnosti.

Matej Paulovič bude pokračovat v Dynamu i v dalších letech! ???⚪✍️

Zveřejnil(a) HC Dynamo Pardubice dne Úterý 26. ledna 2021

„Jsem moc rád, že v Pardubicích mohu pokračovat. Sice jsem si začátkem ročníku zlomil ruku, během té doby jsem ale mohl pracovat na různých věcech s kondičním trenérem, které mi pomohly. Až na ten začátek se tato sezona odvíjí dobře a doufám, že to udržíme a uděláme dobrý výsledek,“ řekl Paulovič stránkám Dynama.

Šestadvacetiletý rodák z Topolčan hrál v minulosti za Atlantikem juniorské OHL a USHL, dvě sezony se rozvíjel ve švédském Färjestadu. Období 2016 až 2018 strávil v Nových Zámcích a v Nitře, poté se vydal do Česka a posílil hradecký Mountfield, odkud následně přešel do Pardubic. Loni na podzim sehrál také tři zápasy Chance ligy za Vrchlabí s bilancí gólu a dvou asistencí.

Kádr HC Dynamo Pardubice

Brankáři:
Konstantin Barulin, Pavel Kantor, Milan Klouček, Vojtěch Nečas.

Obránci:
Martin Bučko, Marek Ďaloga, Michal Hrádek, Jan Kolář, Juraj Mikuš, Jakub Nakládal, Ondřej Vála, Jan Zdráhal.

Útočníci:
Lukáš Anděl, Matěj Blümel, Anthony Camara, Luboš Horký, Filip Koffer, Andrej Kosticyn, Robert Kousal, Denis Kusý, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Ondřej Matýs, Matej Paulovič, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Ondřej Rohlík, Ondřej Roman, Radoslav Tybor, Michal Vondrka, Tomáš Zeman.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz