Energie na rok podepsala svého čtvrtého nejproduktivnějšího hráče sezony

Foto: Kateřina Macečková, hokejkv.cz

Na západ Čech se vrátil po třech sezonách v Chomutově a prožil životní ročník, teď útočník Petr Koblasa podepsal s karlovarskou Energií novou roční smlouvu.

Partneři Českého hokeje

V 51 zápasech nasbíral 26letý útočník 26 bodů, díky čemuž byl v produktivitě mužstva na čtvrté pozici. Stejná příčka mu patřila i v týmové statistice střelců.

„Jsme přesvědčeni, že tak, jak hrál Petr do Vánoc, bude hrát po důkladné letní přípravě celou sezonu,“ uvedl na stránkách Energie její trenér a zároveň sportovní manažer Martin Pešout.

„Jeho spojení v jednom útoku s Václavem Skuhravým a Tomášem Vondráčkem fungovalo a věříme, že ta formace bude i nadále energickou silou našeho mužstva,“ dodal Pešout na Koblasovu adresu.

Rodák ze Soběslavi zná Karlovy Vary velmi dobře. Hrál za ně už v mládežnických kategoriích, vyzkoušel si za ně také mezinárodní juniorskou MHL. První extraligové starty si za Energii připsal už v sezoně 2011/12, dohromady v české nejvyšší soutěže nastoupil do 421 utkání. 

Už dříve se klubu z lázeňského města podařilo dohodnout na pokračování s obránci Petrem Šenkeříkem a Martinem Rohanem

Kromě toho klub myslí na budoucnost, při očekávaném odchodu Jana Bednáře nabídl nové smlouvy brankářům Jakubu KašparoviAdamu Horákovi a Patriku Hamrlovi.

„Jsme přesvědčeni, že tak, jak hrál Petr do Vánoc, bude hrát po důkladné letní přípravě celou sezonu.“

Oficiálně nepotvrzené, byť očekávané, jsou odchody ofenzivních opor Tomáše Rachůnka a Dávida Grígera, kteří by měli zamířit do Liberce.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz