Extraliga stojí a kluby škrtají. V Plzni přistoupili na snížení platů

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Extraligové kluby zažívají těžké časy a přicházejí proto s úspornými opatřeními, která se dotknou i hráčů. Dolů s platy půjdou také v Plzni, která o tom informovala v tiskové zprávě.

Pojď hrát hokej

Elitní tuzemská soutěž už podruhé v tomto roce stojí a vzhledem k aktuální epidemiologické situaci není ani střednědobý výhled pro sezonu 2020/21 optimistický.

Plzeňské vedení se proto se všemi hráči sešlo a jednalo o snížení odměn pro případy, kdy se Tipsport extraliga nehraje, případně hraje s omezením pro fanoušky.

Úplně všichni indiáni se k tomuto opatření postavili vstřícně a na snížení svých odměn kývli. „Dokázali, že jsou součástí HC ŠKODA PLZEŇ,“ těší Martina Straku.

„Jsme moc rádi, že se k tomu postavili čelem a rozumí složitosti situace, ve které se náš klub, potažmo celá extraliga nachází od jara,“ doplňuje šéf tamního klubu.

Plzeň začala ročník skvěle a bez prohry v základní hrací době vede tabulku. I díky Milanu Gulašovi a Tomáši Mertlovi, kteří v šesti utkáních zazářili celkem 17 body.

Soupiska týmu

Brankáři:
Dominik Frodl, Dominik Pavlát, Kristián Kolář.

Obránci:
Vojtěch Budík, Peter Čerešňák, Michal Houdek, David Jiříček, Lukáš Kaňák, Vladimír Kremláček, David Kvasnička, Viktor Lang, Matěj Stříteský, Roman Vráblík.

Útočníci:
Jan Eberle, Milan Gulaš, Matyáš Kantner, Petr Kodýtek, Matěj Kolda, Jaroslav Kracík, Martin Lang, Sebastián Malát, Tomáš Mertl, Pavel Musil, Jakub Pour, Filip Přikryl, Luboš Rob, David Stach, Petr Straka, Filip Suchý.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz