Forsberg také umí lakros. Hvězda Nashvillu dala podobný gól jako Svečnikov

Foto: youtube.com

15. ledna 2020, 10:35

Václav Jáchim

Filip Forsberg je nejen vynikající útočník a ofenzivní dispečer Nashvillu, ale také hráč, který by se neztratil v lakrosu. Parádním gólem to předvedl v duelu proti Edmontonu, který ale Predátoři nakonec prohráli 2:4.

Týden hokeje 2021

„Lakrosové" zakončení už v minulosti předvedla řada borců, v NHL například Andrej Svečnikov. Mladý ruský útočník ve službách Caroliny skóroval podobným způsobem v říjnu a listopadu, tyhle trefy se staly ozdobou letošní sezony NHL.

Forsberg ukázal, že je podobně šikovný a důvtipný. „Už jsem se o to několikrát pokusil, je skvělé, že se mi takový gól povedl. Radost by byla ještě větší, kdybychom zápas vyhráli," řekl po utkání mistr světa 2018.

Švédský útočník parádním způsobem překvapil brankáře Mikea Smitha, trefil se v 11. minutě. „Otevřel se mi tam prostor, který za bránou běžně nebývá. Snažil jsem se to provést co nejrychleji," popsal Forsberg pro nhl.com.

Soupeře ocenil také Mike Smith. „Udělal to dobře, i když měl trošku štěstí," uvedl gólman Oilers na adresu hvězdy Nashvillu. „Viděl jsem, jak zvedl puk a zasáhl mi vyrážečku. Měl bych jíst víc hamburgerů, abych měl na ruce nějaký tuk," usmál se Smith.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz