Gríger po čtyřech dnech slaví hattrick: Poslední jsem dal ještě za dinosaurů

Foto: hokejkv.cz

Karlovarskému útočníkovi Dávidu Grígerovi byl nakonec v utkání 19. kola Tipsport extraligy na ledě Komety přiznán i šestý gól Energie, kterým při vítězství 7:2 dokonal hattrick.

HokejkaSHOPvanoce

„Dospělý ještě nebyl. Poslední jsem dal, když ještě asi byli na světě dinosauři. Naposledy to bylo snad někdy v juniorech, ale nesleduju to. Jsem za to šťastný, ale není to jen o mně, kupu práce tam odvedla celá lajna a celý tým,“ líčí šťastný slovenský střelec.

Původně byla trefa připsána Jakubu Flekovi, ale čtyři dny po zápase došlo k opravě. Čtyřiadvacetiletý Dávid Gríger v aktuálním ročníku září a své bodové konto rozšířil už na číslo devatenáct, ve dvaceti zápasech se zaskvěl devíti góly a deseti asistencemi.

Vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích na základě videozáznamů pravidelně analyzuje všechny gólové momenty. Následně dochází ke změnám v určení branek a asistencí tak, aby nebyly zkresleny individuální hráčské statistiky soutěže.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz