Gula se do Litvínova nevrátí, bude hrát na Slovensku

Foto: hcverva.cz

Jiří Gula po odchodu z Velké Británie poslední dny trénoval s Litvínovem, do Tipsport extraligy se ale nakonec nevrátí. Jako novou posilu ho představil Trenčín.

Jágr Chance liga

Dukla tak dál loví české hráče: z Karlových Varů v tomto týdnu přivedla Daniela Krejčího (viz samostatný článek), před nedávnem získala i Lukáše Kováře a dočasně také Jána Nika. Na soupisce jsou ještě dva další Češi: Martin Rýgl a Radek Dlouhý.

Devětadvacetiletého Gulu mají fanoušci spjatého především s Litvínovem, kde působil už od mládežnických výběrů a v roce 2015 vyhrál s Vervou extraligový titul. 

Po minulé sezoně, ve které se Severočeši zachránili až v posledním zápase baráže, odešel do zahraničí. V anglickém Sheffieldu ale vydržel jen patnáct utkání (0+2).

Teď bude hrát poprvé v kariéře na Slovensku. Trenčín je momentálně na sedmém místě tabulky.

Soupiska HK Dukla Trenčín

Brankáři: Marek Šimko, Michal Valent.

Obránci: Marek Hudec, Matúš Holenda, Tomáš Bokroš, Martin Rýgl, Peter Frühauf, Tomáš Starosta, Juraj Cebák, Lukáš Bohunický, Daniel Krejčí, Lukáš Kovář, Jiří Gula.

Útočníci: Branko Radivojevič, Michal Hlinka, Denis Hudec, Mário Bližňák, Milan Bartovič, Jozef Švec, Peter Sojčík, Marek Hecl, Radek Dlouhý, Ján Pardavý mladší, Ondrej Mikula, Tibor Varga, Adam Špankovič, Boris Sádecký, Peter Ölvecký.

Foto: hcverva.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz