Havířov cítí křivdu. Některé věci člověk neovlivní, kroutí hlavou Režnar

Havířov prohrál v Přerově 2:3 po nájezdech. A cítil se poškozený – hostům se nelíbilo několik výroků rozhodčích, a to mimo jiné u obou branek Zubrů.

Aplikace Tipsport extraligy

„Každá porážka mrzí, kluci bojovali," říkal na pozápasové tiskovce kouč Jiří Režnar. „Lidé, kteří se dívali na televizi na Hokejce, museli vidět, jakým způsobem jsme se dostali do tří."

Zmiňuje tím vyloučení Jana Maruny, který se podle rozhodčích dvakrát provinil proti pravidlům při vhazování.

Ale to nebylo vše...

„První gól bohužel na brankáři sedí hráč, gól uznán. Druhou branku dostaneme v oslabení ve třech, kdy gólová střela přijde po přihrávce rukou," štve Režnara.

„Těžko hráčům něco vyčítat, někdy je potřeba se podívat také někam dál. Je to škoda, měli jsme to udržet. Vedli jsme 2:0 a v první třetině měli ještě další šance. Ale Přerov je silný tým, proto je na špici. Z obou stran to byl dobrý hokej – od nás i od Přerova. Ale bohužel, některé vlivy člověk neovlivní," dodal havířovský trenér.

O jakých sporných momentech mluvil? Podívejte se na videu ↓

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz