Havířov přišel o Kotalu, musí na operaci. Chalupa s Raškou končí

Foto: hc-havirov.cz

Po úterním triumfu 5:1 nad Novými Zámky se v Havířově rozloučili s dvěma hráči, kteří v rámci zkoušky bojovali o místo v kádru. V AZetu neuspěli obránce Lukáš Chalupa a útočník Dominik Raška.

Nový fanshop

Čtyřiadvacetiletý Lukáš Chalupa hrál v uplynulém ročníku za Chomutov, Kadaň a Litoměřice. Dřív nastupoval také za Plzeň, Slavii, Kladno, Beroun či Ústí nad Labem. Celkem mezi elitou zapsal 55 startů, dalších 155 přidal ve druhé nejvyšší soutěži.

Angažmá si hledá také dvacetiletý Dominik Raška, jenž sbíral zkušenosti s mužským hokejem zatím jen v Kopřivnici. Další borci o místo v kádru AZetu dál bojují – slovenský zadák Karol Korím a útočníci Radek Veselý, Dominik Kafka a Rok Macuh.

Kompletní kvarteto se představilo i v úterním zápase s Novými Zámky, kdy přispělo k výhře 5:1. Nepříjemnou zprávou pro trenéry však bylo zranění forvarda Jakuba Kotaly, který hrál v elitní útočné formaci po boku Filipa Semana a Radka Veselého.

„Kuba prošel včera i dnes vyšetřeními, a ty bohužel potvrdily zranění ruky vážnějšího rázu, které si vyžádá operaci a následnou léčbu v délce několika měsíců. Kubovi přejeme brzké uzdravení,“ uvedl slezský klub ráno na své facebookové stránce.

Aktuální soupiska AZ RESIDOMO Havířov

Brankáři:
Ondřej Bláha, Jiří Matoušek, Michal Dufek.

Obránci:
Jakub Matai, Patrik Luža, Jakub Dudek, David Chroboček, Vojtěch Ševěček, Jaroslav Mrowiec, Petr Šendera, Karol Korím.

Útočníci:
Jan Maruna, Jakub Kotala, Lukáš Bednář, Radek Pořízek, Marek Haas, Dominik Pawliczek, Dominik Cihlář, Jan Bambula, Tomáš Gřeš, Radek Veselý, Rok Macuh, Dominik Kafka, Filip Seman.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz