Havlíčkovu Brodu se podařilo udržet opory. Jak vypadá aktuální kádr?

Foto: Markéta Křížová, bkhb.cz

Přípravu na nadcházející sezonu odstartovali v pondělí hokejisté Havlíčkova Brodu. Do letního drilu se kromě několika nových tváří zapojily i týmové opory včetně Miroslava Třetiny, Luboše Voříška nebo Tomáše Semráda.

Chance liga na Hokejka TV

Bruslaři se za sebou mají rozpačitou sezonu, v níž nedokázali navázat na předchozí úspěšné roky. I z toho důvodu byl k mužstvu angažován nový hlavní trenér Michal Konečný, který v minulosti vedl například rivala ze Žďáru nad Sázavou.

Celek z Vysočiny v pondělí podobně jako další kluby zahájil přípravu na suchu. Nový lodivod havlíčkobrodské bárky své svěřence zatím necepoval, hráči pracovali pod vedením trenérů juniorky Richarda Cachnína a Miroslava Dubna.

Někteří hráči seniorského výběru se na nový ročník budou připravovat individuálně zejména kvůli problematickému dojíždění. Na první tréninkové jednotce však nechyběly nové tváře z regionu. Pojďme se na ně podívat.

O místo v sestavě Havlíčkova Brodu zabojují čtyři noví hokejisté. Jedná se o obránce Josefa Váchu a Pavla Zvěřinu, z ofenzivy pak Tomáše Cejpka a Daniela Homolu.

Homola s Váchou se dobře znají, v posledních dvou letech společně hráli krajskou ligu za Hlinsko. Prvně jmenovaný za Bruslaře v sezoně 2017/18 odehrál dva zápasy, mimo to se čtyřikrát objevil v dresu prvoligového Písku.

Dvaadvacetiletý Cejpek je havlíčkobrodským odchovancem, kromě toho má za sebou roční epizodu v Hlinsku. V uplynulé sezoně nastoupil k pěti utkáním ve čtvrté nejvyšší francouzské soutěži. Zvěřina rovněž prošel mládežnickými výběry klubu, loni hrál za Světlou nad Sázavou.

Pro Brod je podstatné, že se na úvodním tréninku objevily všechny klíčové opory. Tréninkové dávky tak polykal Luboš Voříšek, Miroslav Třetina, Patrik Přidal nebo Tomáš Semrád.

Aktuální soupiska Havlíčkova Brodu

Brankáři: Martin Holík, Martin Nedvěd.

Obránci: Jiří Benák, Matěj Krejčí, Tomáš Semrád, David Vala, Michal Kliment, Ladislav Pospíchal, Matěj Škareda, Josef Vácha, Pavel Zvěřina.

Útočníci: Patrik Přidal, Richard Cachnín, Vojtěch Holenda, Petr Kuchta, Tomáš Ludvík, Tomáš Plachý, Jakub Kadlec, Roman Mikeš, Marcel Juráň, Miroslav Třetina, Luboš Voříšek, Marek Tecl, Lukáš Pokorný, Tomáš Cejpek, Daniel Homola.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz