Helmy s hrubkou? Chyba tvůrce, nehledejme senzace, reaguje Verva

Foto: hcverva.cz

Minulý víkend se konal v Litvínově exhibiční duel Derniéra dvojčat. Viktor Hübl a František Lukeš obdrželi na úvod památeční helmy, ovšem s pravopisnou chybou, čehož si později všimlo několik pozorných lidí a rychle se to šířilo po internetu.

Hübl a Lukeš, dvě legendy daly Litvínovu sbohem...

„Když jsme přemýšleli, co jim dát, řekli jsme si, že pro nás budou navždy zlatí hoši. Takže jsme pro ně připravili zlaté helmy,“ říkal po zápase Jiří Šlégr.

Osloven tak byl známý tvůrce brankářských masek, a to Bohumil Korál z koraldesign.com.

Jenže oba hráči měli na zadní straně helmy výraznou pravopisnou chybu „výtězné góly".

Slovo vítězné se píše samozřejmě bez ypsilonu, později si toho všimlo několik uživatelů na sociálních sítích. Tato hrubka se stala hned hitem.

„Jednoznačně jsem pochybil. Moc mě mrzí, že jsem na to nepřišel."

Marketingové oddělení klubu připravilo k tomuto nápadu statistická data, více ale angažované nebylo.

„Jednoznačně jsem pochybil. Teď před sezonou toho mám moc, dělám s vypnutým mozkem. Nechci svou chybu nijak omlouvat, ale při rutinní práci se tohle může stát v každém oboru. Moc mě mrzí, že jsem na to nepřišel,” přiznal tvůrce Bohumil Korál v rozhovoru pro Mostecký deník

„Pokud budou pánové Hübl s Lukešem chtít, helmy rád předělám," dodal.

„Za klub i za hráče můžeme říct, že na pana Korála se nikdo nezlobí, chyby děláme všichni, některé jsou jen zkrátka více vidět," okomentoval litvínovský celek na svém webu.

„To bylo jen nadsázkou a narážkou na chybu na helmě. Celou situaci se snažíme přejít s humorem. Nehledejme zbytečné senzace tam, kde to vůbec není třeba."

Verva se ještě předtím na svém Twitteru k tomu vyjádřila a přidal úmyslně slovo „chibička."

„To bylo jen nadsázkou a narážkou na chybu na helmě. Celou situaci se snažíme přejít s humorem. Nehledejme zbytečné senzace tam, kde to vůbec není třeba," uvedl Litvínov.

„Derniéra dvojčat měla obrovský úspěch, těší nás pochvaly ze všech stran a žádná pravopisná chyba na helmách na tom nic nemění," uzavřeli chemici.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz