Historie hokejové ligy, sezona 1979-1980

6. ledna 2002, 15:34

Miloslav Jenšík

Nový fanshop

I. liga

 1. Poldi SONP Kladno        44  31  9  4   191:99   71
 2. Dukla Jihlava            44  31  5  8   185:113  67
 3. Slovan Bratislava CHZJD  44  25  5  14  195:162  55
 4. Vítkovice                44  21  5  18  171:170  47
 5. Sparta ČKD Praha         44  17  8  19  131:145  42
 6. Dukla Trenčín            44  19  4  21  142:157  42
 7. VSŽ Košice               44  16  5  23  174:183  37
 8. Motor Č. Budějovice      44  14  8  22  155:175  36
 9. Škoda Plzeň              44  16  4  24  124:164  36
10. Tesla Pardubice          44  15  5  24  163:175  35
11. CHZ Litvínov             44  12  8  24  137:178  32
12. Zetor Brno               44  11  6  27  133:180  28

  • Kladno: Krása, Kolísek - F. Kaberle, Neliba, O. Vejvoda, J. Vinš, Čermák, Hořava, Větrovec - E. Novák, Milan Nový, L. Bauer, V. Sýkora, Fiala, Křiváček, Z. Müller, Dudáček, J. Novotný, Reckziegel, Vysušil, Eberle, Skrbek, M. Svoboda, Vrňák - trenéři F. Pospíšil, Vimmer
  • Jihlava: Králík, Orenič - Horáček, Chalupa, A. Kadlec, Adamík, R. Svoboda, V. Kostka ml., Kořený - J. Augusta, Hejna, Holý, Klapka, Kokrment, Kupec, A. Micka, J. Micka, Říha, F. Výborný, M. Novák, Válek, M. Šťastný (od 24. kola), Machala - trenéři Pitner a Neveselý
  • Bratislava: Norovský, Sakač - Bukovinský, I. Kužela, I. Černý, Roháčik, Ujváry, Pukalovič, Pokovič - Bezák, Daňko, Jaško, Kodet, Krajčovič, Miklošovič, Morávek, D. Pašek, Rusnák, A. Šťastný, M. Šťastný (do 22. kola), P. Šťastný, Žiška - trenér L. Horský
  • Nejlepší střelec: V. Lukáč (Košice) 43
  • I. ČNL - skupina A: Slovan Ústí n. L. 66 - VTŽ Chomutov 59, Dukla Jihlava B 57, Stadion Liberec 49, Baník Sokolov 45, Slavia Praha 44, ZVVZ Milevsko 41, VTJ Litoměřice 41, Šumavan Vimperk 40, Spartak Mladá Boleslav 37, Baník Příbram 26, Spolana Neratovice 23
  • Skupina B: Gottwaldov / Zlín 72, Slezan Opava 58, Ingstav Brno 55, MDS Olomouc 55, Meochema Přerov 43, Stadion Hradec Hrálové 40, Tatra Kolín 40, VTJ Vyškov 39, ŽS Žďár n. Sázavou 38, Baník ČSA Karviná 37, Tatra Kopřivnice 34, TŽ Třinec 17
  • Finále: Slovan Ústí n. L. - Gottwaldov / Zlín 0:2, 3:7
  • I. SNL: Spartak Dubnica SMZ
  • O postup: Gottwaldov / Zlín - Dubnica na zápasy 3:1 (2:3, 3:1, 4:2, 7:3)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz