Historie hokejové ligy, sezona 1982-1983

6. ledna 2002, 15:44

Miloslav Jenšík

Nový fanshop

I. liga

 1. Dukla Jihlava            44   28  6  10  176:100  62
 2. Vítkovice                44   24  6  14  191:177  54
 3. Tesla Pardubice          44   24  5  15  180:134  53
 4. Motor České Budějovice   44   22  3  19  163:147  48
 5. VSŽ Košice               44   22  3  19  192:183  47
 6. CHZ Litvínov             44   17  9  18  188:174  43
 7. Gottewaldov / Zlín       44   17  6  21  175:172  40
 8. Sparta ČKD Praha         44   15 10  19  145:155  40
 9. Škoda Plzeň              44   13 12  19  135:181  38
10. Slovan Bratislava CHZJD  44   16  5  23  141:175  37
11. Zetor Brno               44   12 10  22  144:192  34
12. Poldi SONP Kladno        44   12  8  24  140:180  32

  • Jihlava: Králík, Steklík - R. Svoboda, Benák, Horáček, Chalupa, Uvíra, Adamík, Souček - Klapka, Kořený, Kupec, Liba, Liška, F. Výborný, Weissmann, A. Micka, J. Micka, Netík, M. Novák, Válek, R. Vlach, G. Žák, J. Liška II., Jurčišin, Libor Dolana, Jehlička, Juříček - trenéři Neveselý a Jaroslav Holík
  • Vítkovice: Šindel, Brož, Cagaš - K. Dvořák, Figala, Flašar, Kacíř, Kalužík, Lyčka, Majerník, Moták, Plánovský, Tomášek, Vavrečka - M. Adamec, P. Adamec, Černík, Holubář, Kasper, Kotala, Kuřidým, Melichařík, Neuwirth, Prorok, Přecechtěl, Říha, Svozil, Trličík, Venkrbec, J. Vlk - trenéři Soukup a Metelka
  • Pardubice: Hašek, Kečkeš, Radvanovský - Bezdíček, Hrubeš, Levinský, P. Marek, Musil, Novotný, Seidl, Skalický, Martin Střída - Bažant, Zdeněk Čech, Dinis, Janecký, Jiroutek, Koďousek, Kopecký, Musil, Slavík, Šejba, Veith, Volný, Zavoral - trenéři Uher a Franěk
  • Nejlepší střelec: V. Lukáč (Košice) 49
  • I. ČNL - skupina A: Slovan Ústí n. L. 33 - Šumavan Vimperk 32, Slavia Praha 28, VTŽ Chomutov 27, AŠ Mladá Boleslav 26, I. ČLTK DP Praha 25, Dukla Jihlava B 22, Jitex Písek 21, Baník Sokolov 17, ZVVZ Milevsko 17, US Praha 11, VTJ Litoměřice 5
  • Skupina B: Ingstav Brno 33 - Slezan Opava 31, Stadion Hradec Králové 29, Meochema Přerov 28, MDS Olomouc 28, Baník ČSA Karviná 25, Tatra Kolín 18, Prostějov 18, TŽ Třinec 16, VTJ Vyškov 15, Stadion Liberec 12, ŽS Žďár n. Sázavou 11
  • Finálová skupina: Olomouc 57, Hradec Králové 53, Ingstav 53, Ústí n. L. 51, Slavia 49, Přerov 47, Vimperk 43, Opava 42, Chomutov 41, Mladá Boleslav 39
  • O záchranu - A: Jihlava B 42, I. ČLTK 41, Písek 38, Sokolov 29, Milevsko 26, US Praha 21, Litoměřice 5
  • B: Karviná 40, Kolín 34, Prostějov 32, Třinec 26, Vyškov 26, Liberec 23, Žďár n. S. 18
  • Slovenská: Dukla Trenčín
  • O postup: Olomouc - Trenčín na zápasy 0:3 ( 5:10, 2:5, 1:8)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz