Hlava po návratu: Měl jsem pomoct, ale připadal jsem si trapný

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Nicolas Hlava se po roce a půl vrátil do Chomutova, kam má nově střídavé starty z Karlových Varů. Jeho comeback k Pirátům ale dopadl neslavně...

Partneři Českého hokeje

Marodkou stíhaný Chomutov totiž doma prohrál s Českými Budějovicemi 1:4. A Hlava v rozhovoru pro klubový web nešetřil sebekritikou...

„Měl jsem sem přijít pomoct, něco ukázat, a abych řekl pravdu, na ledě jsem si připadal docela trapnej," říká otevřeně. „Tuhle prohru víceméně beru na sebe, protože jsem na ledě vůbec nic neukázal."

„Myslím, že jsme měli na to, abychom s Budějovicemi hráli alespoň vyrovnaně," tvrdí na webu piratichomutov.cz. „Byli jsme z nich takoví připosraní."

Hlava zatím odehrál v Energii, kam přišel v létě ze Znojma, čtyři utkání (0+0). „Ve Varech jsem vypadl ze sestavy a nějakým způsobem se to vyřešilo takhle," říká o střídavých startech do Chance ligy. „Jsem za to rád. Je vidět, že potřebuju každou minutu na ledě. Trénovat můžete, ale zápas nikdy nic nenahradí."

„Navíc je to doma. Jsem rád, že jsem si tady zase mohl zahrát," dodal. Zároveň ale přiznal lehčí nervozitu. „Malinko jsem nad tím přemýšlel, běželo mi to v hlavě. Možná až zbytečně moc. Mrzí mě to, že to dopadlo takhle."

„Je vidět, že potřebuju každou minutu na ledě."

Od doby, kdy hrál Hlava za Chomutov naposledy, se toho u Pirátů hodně změnilo. „Změny jsou. S tím se bohužel člověk musí srovnat. Začalo se tady něco nového. Restart, jak se tady říká. Doufám, že se to vrátí tam, kde to bylo," vypráví.

Co bude s Hlavou teď? „Ve čtvrtek bych měl být na tréninku ve Varech. A tam mi řeknou, co dál. V pátek je zápas, tak uvidíme, jaká bude sestava," uzavřel rozhovor pro chomutovské stránky.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz