Hnus, který je možný jen v českém hokeji! zlobí se Prostějov na disciplinární komisi

Vsetínský útočník Luboš Rob za tvrdý zákrok z nedělního utkání na prostějovského obránce Daniela Maláka od disciplinární komise dodatečně potrestaný nebude, v dnešním třetím semifinálovém duelu Chance ligy tak proti Jestřábům může nastoupit.

Robův faul na Maláka nebyl potrestaný ani v samotném zápase, naprosto unikl pozornosti rozhodčích. Záběry z něj nicméně rozebírali například v televizním studiu Buly hokej živě.

„Je to hodně ostrý zákrok. A je naprosto zřejmé, že Luboš Rob ví, co dělá – najíždí do toho, hokejku má hodně vysoko a chce hráče trefit. Byl to jasný úder na hlavu, za tohle měl Luboš Rob dohrát," tvrdí expert České televize Milan Antoš. „Byl to opravdu nevybíravý zákrok, který by měl být dost tvrdě potrestán," přidal se komentátor Jiří Hölzel.

Luboš Rob ale dodatečný trest nedostane, Jestřábi se totiž neobrátili na disciplinární komisi v určeném termínu.

„Jedná se přitom o mnohem horší zákrok než ten, který pro Sedláka včera v Olomouci znamenal trest na pět minut plus do konce utkání, navrch i stopku na jeden zápas," zlobí se majitel prostějovského klubu Jaroslav Luňák.

„Jedná se o mnohem horší zákrok než ten, který pro Sedláka včera v Olomouci znamenal trest na pět minut plus do konce utkání."

„Robův zákrok nebyl rozhodčími v zápase potrestán řádným trestem, čímž hrubě ovlivnili celý zápas," myslí si. „Za mě je to hnus, který je možný jen v českém hokeji. K čemu ta disciplinární komise vlastně je?" ptá se.

„Aby rozdávala tresty za špatně vyplněné zápisy o zápasech či za hozené předměty na ledovou plochu? A pak jí takovýto brutální zákrok na dvacetiletého hokejistu nezajímá?" vzkazuje v průběhu vyostřené série, která dnes za stavu 2:0 pro Vsetín pokračuje na prostějovském ledě.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz