Hodonín hlásí další ruskou posilu i marodku, na Bouchalky nedorazí

Foto: Aleš Koželuh, hokejzr.cz

16. listopadu 18:28

Adam Bagar

Hokejisty druholigového Hodonína posílil mladý ruský útočník Matvej Rajevskij z Petrohradu. Klub o jeho příchodu informoval na svých webových stránkách.

Fanshop národního týmu

18letý hokejista v rodném Petrohradu prošel organizací slavného SKA, od roku 2019 potom působil v méně známém Dynamu. Nyní vyzkouší první zahraniční angažmá.

V Hodoníně se potká se stejně starým krajanem Timofejem Giacintovem, který za Drtiče zatím odehrál jedenáct utkání s bilancí tří bodů za jeden gól a dvě asistence.

Duel na Bouchalkách se pro nemoc odkládá na 8. prosince

Klub informoval o tom, že pokud by se stihl do středy vyřídit mezinárodní transfer, Matvej Rajevskij by mohl naskočit už ve středečním zápase ve Žďáru nad Sázavou.

Jenže Hodonín ve sváteční den na Bouchalky nedorazí. Trápí jej nemoc v týmu, a tak utkání 16. kola bylo po vzájemné dohodě klubů odloženo na středu 8. prosince.

„Poslední příčka všem vadí, takže šéfka klubu Jana Gajošová dál hledá možnosti, jak tým doplnit a posílit.“

Svěřenci kouče Tibora Janáse sice naposledy zdolali 3:2 Valašské Meziříčí, ale dál se krčí na dně tabulky skupiny Východ. Na předposlední Kopřivnici ztrácí šest bodů.

Vedení klubu tak dál řeší možné posílení. „Poslední příčka všem vadí, takže šéfka klubu Jana Gajošová dál hledá možnosti, jak tým doplnit,“ píše se na klubovém webu.

Aktuální kádr SHK Drtiči Hodonín

Brankáři:
Andreas Kubáň, Michal Martinčík, Marek Micka, Jan Polášek, Michal Kořének.

Obránci:
Jan Fišera, Vlastimil Hefka, Dominik Hohl, Martin Miklík, Matěj Mikulík, Tomáš Sedláček, Lubomír Škápik.

Útočníci:
Stanislav Balán, David Dobša, Timofej Giacintov, Erik Hložánek, David Janás, Michal Janeček, Tomáš Komínek, David Lekeš, René Marek, Michal Vymazal, Josef Podlaha, Michal Romančík, Andras Rózsahegyi, Marek Růžička, Dominik Matula, Matvej Rajevskij.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz