Hodonín zkouší vyhozeného Orla a posiluje ofenzivu, lovil v Kometě

Foto: shkhodonin.cz

14. srpna 18:04

Adam Bagar

Druholigový Hodonín získal novou akvizici do ofenzivy, na hostování do konce sezony přichází z Komety Brno útočník Tomáš Mlynář. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

HokejkaTV

„Jsme moc rádi, že se nám povedlo Tomáše získat. Je to šikovný hráč a velký talent. Věřím, že nám pomůže a zároveň ve své kariéře získá další cenné zkušenosti,“ přeje si předsedkyně hodonínského hokejového klubu Jana Gajošová.

„Věřím, že nám Tomáš pomůže a zároveň ve své kariéře získá další cenné zkušenosti.“

Tomáš Mlynář je odchovancem Třebíče, ale ještě jako mladší dorostenec se přesunul do Brna, kde hrál za starší dorostence a juniory. Za tamní A-tým ještě nenastoupil, poslední dvě sezony ale vypomáhal mateřskému klubu v Chance lize.

Za Horáckou Slavii sehrál dohromady 51 utkání, nasbíral v nich 12 bodů za šest branek a stejný počet nahrávek. Zkušenosti má i s třetí nejvyšší soutěží, na konci uplynulé sezony hájil barvy Moravských Budějovic, s nimiž došel až do finále.

Foto: shkhodonin.cz

Nyní bude jednadvacetiletý útočník ve druhé lize oblékat oranžovo-modrý dres, do Hodonína přichází na hostování do konce sezony z Komety Brno. „Vyřízeny má však také střídavé starty do extraligy,“ informují Drtiči na svých stránkách.

Drtiči zkoušejí exznojemského útočníka Bulína

Novou tváří v hodonínském dresu je další útočník Jan Bulín, který je v klubu na zkoušce a za sebou už má přípravný duel s Vídní. Naskočil ve druhé formaci po boku Dominika Matuly a Kristiána Lešky a v přestřelce pomohl k výhře 5:4.

Jednadvacetiletý forvard, jenž má s druhou ligou zkušenosti z působení u Žihadel, naposledy hrál v mezinárodní EBEL za Znojmo. Orli s ním ale během letošní přípravy rozvázali smlouvu, Bulín zásadním způsobem porušil životosprávu.

Aktuální kádr SHK Hodonín

Brankáři:
Andreas Kubáň, Jan Hlaváč.

Obránci:
Vladimír Váňa, Martin Miklík, Ondřej Ševčík, Jan Fišera, Robert Věžník, Petr Slabý, Peter Vanek.

Útočníci:
Jan Matějka, Jan Hasoň, Petr Jurča, Dominik Matula, Matěj Charvát, Lukáš Finsterle, David Janás, Tom Polák, Jan Sokolík, Kamil Klíma, Kristián Leška, Matěj Pröschl, Tomáš Mlynář, Stanislav Balán, Jan Bulín.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz