Hokej v číslech: Predikce čtvrtého zápasu finále Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešním zápasem finále play off Tipsport extraligy?

Dnešní zápas

Třinec opět Pardubicím utekl o jeden krok: první domácí duel zvládl lépe než Dynamo a ve finálové sérii vede 2:1 na zápasy.

Oceláři zase ukázali svoji týmovou sílu. Pardubice sice byly lepším týmem, Třinec je ovšem hned několikrát dokázal zaskočit, navíc svého soupeře příliš nepouštěl do nebezpečných prostorů.

S tím si bude muset dnes Dynamo poradit lépe, pokud chce sérii vyrovnat. Třinec ukazuje, že ani ztráta několika opor mu nedělá díky týmovému výkony takové problémy, jak se dalo čekat.

Favoritem nicméně Pardubice zůstávají i dnes s šancí na výhru okolo 55 %.

Náš tip

Sázkové kanceláře dnes věří Dynamu také více a kurzy jsou velmi podobné jako v našem modelu. Pro dnešní duel tak nenabízíme žádný tip.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před minulou sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V základní části náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

„Užijte si hokejové MS s Tipsportem! Stačí jen začít, získat 500 Kč zdarma a hrát soutěže o ceny za 33 milionů!“

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz