Hokej v číslech: Predikce další předehrávky 3. kola Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešním zápasem 3. kola Tipsport extraligy mezi Třincem a Libercem?

Dnešní zápas

Po včerejším duelu dvou velkých favoritů, který v nájezdech urvala Sparta, dnes pokračuje třetí kolo základní části další předehrávkou. A v té Třinec hostí Liberec.

Obhájci titulu nemají prozatím příliš vydařený vstup do sezony, když mají po dvou kolech na kontě pouze jeden bod. Liberec pak má v tabulce tři body, když zvládl domácí zápas s Mladou Boleslaví a následně neuspěl na ledě Hradce Králové.

Jak se bude Bílým Tygrům dařit na ledě Ocelářů? Favoritem zápasu je v tomto případě domácí Třinec, který má šance na vítězství necelých 63 %. Už dvakrát ale letos v pozici favorita neuspěl.

Náš tip

Nabízené kurzy jsou velmi podobné očekáváním našeho modelu. Dnešní duel se tak obejde bez našeho tipu.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní minulou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz