Hokej v číslech: Predikce dnešních zápasů. Kdo má jaké šance?

Díky našemu modelu Game Score vám opět přinášíme predikce jednotlivých zápasů dnešního kola.

Aplikace Tipsport extraligy

Dnešní kolo

Dnes náš čeká kompletní 49. kolo a v něm hned několik zajímavých zápasů. Hned několik z nich je velice vyrovnaných, ale najdeme zde i dva zápasy, kde má model poměrně značného favorita.

Najdeme i dnes zajímavé tipy při porovnání kurzů sázkových kanceláří a našeho modelu?

Naše tipy

Kometa Brno

Kometa je ve výborné formě, a to reflektuje i náš model, ve kterém její síla jde poslední týdny nahoru. Táhne ji především první útok, když se Peter Mueller posunul až na pozici lídra kanadského bodování, a velký kredit mu tak dává i naše Game Score. Hradec naopak bojuje o pozici v první čtyřce a je považován sázkovými kancelářemi za favorita. Náš model tento zápas vidí jako téměř vyrovnaný, a hodnota tak leží na kurzu Komety.

Plzeň

Plzni se dnes do sestavy vracejí Milan Gulaš i Viktor Lang, a její šance tak stouply o dva procentní body oproti sestavě s jejich absencí. I se spoustou zranění Plzeň dokázala získat dva poslední zápasy. Hodnota momentálně leží s kurzem 2,66 na její straně.

České Budějovice (?)

České Budějovice jsou s vysokým kurzem ve hře téměř každé kolo. Záleží však, jakou důvěru v Motor vkládáte. Pardubice se potýkají s několika problémy v sestavě a prohrály čtyřikrát v řadě. Podle modelu jsou stále velkým favoritem. Kurz 4,72 na České Budějovice je ale v tomto případě poměrně štědrý.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde, a jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje největší roli aktuální soupiska týmu, která tedy počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin%. Dalším faktorem je pak forma daného týmu, která se počítá na základě předchozích výsledků. A v neposlední řadě je pak faktorem i domácí prostředí.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz