Hokej v číslech: Predikce dnešních zápasů podle analytického modelu

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí zbytku sezony i predikce jednotlivých zápasů. Od nich se pak odvíjí právě predikce na celou základní část.

Aplikace Tipsport extraligy

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde, a jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje největší roli aktuální soupiska týmu, která tedy počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Tu zde zobrazuje xWin%. Dalším faktorem je pak forma daného týmu, která se počítá na základě předchozích výsledků. A v neposlední řadě je pak faktorem i domácí prostředí.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou pak stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v dalším sloupci.

Dnešní kolo:

V dnešním programu má extraliga šest utkání. Model očekává tři poměrně vyrovnané zápasy, ve třech naopak vidí vítěze více jednoznačně. I tak ale v hokeji šance na výhru 65 % neznamená žádnou jistotu.

Při porovnání našich kurzů se sázkovými kancelářemi pak najdeme zajímavé tipy.

Mladá Boleslav

Ta sice nemá v posledních zápasech úplně nejlepší formu, poslední zápas s Olomoucí ale zvládla poměrně přesvědčivě. S Vítkovicemi pak v minulém týdnu odehrála vyrovnané utkání, a náš model jí dává i přesto, že je hostujícím týmem, mírně navrch. Sázkové kanceláře tento souboj vidí jako naprosto vyrovnaný.

Litvínov

Litvínov už má sice pozici v play off jistou, ale tabulka je velmi vyrovnaná, a proti Olomouci tak Litvínov bude chtít potvrdit svoje lepší postavení. Náš model mu navíc věří, a to především díky silným útočným formacím, kde má nad Olomoucí navrch. Sázkové kanceláře naopak favorizují Olomouc.

Pardubice

Dynamo zvládlo derby v minulém týdnu, teď se tito sousedé potkávají znovu. I když náš model věří v tomto případě spíše domácím, nejde o nijak velký rozdíl. Sázkové kanceláře věří hradeckému Mountfieldu zdaleka více.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz