Hokej v číslech: Predikce druhého zápasu finále Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešním zápasem finále play off Tipsport extraligy?

Dnešní zápas

Lepší vstup do finále předvedl ve včerejším prvním duelu Třinec. Oceláři šli před polovinou zápasu do dvougólového vedení, které Pardubice stíhaly jen marně, když výborný výkon předvedl především Ondřej Kacetl v brance Třince.

Jaký zápas nás čeká dnes? Pardubice se prohrou v prvním duelu dostaly do nepříjemné situace a dnes by před vlastními fanoušky potřebovaly zvítězit. Šance na to mají velmi slušné, když jim dnes dává náš model Game Score šanci na vítězství 70 %.

Vyrovná Dynamo stav finálové série, nebo opět budou slavit Oceláři?

Náš tip

HC Dynamo Pardubice (1,47)

Při absenci Martina Růžičky v sestavě Třince věří náš model domácím Pardubicím více než sázkové kanceláře. Kurzová výhoda je tak dnes právě na straně domácích.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před minulou sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V základní části náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

„Užijte si hokejové MS s Tipsportem! Stačí jen začít, získat 500 Kč zdarma a hrát soutěže o ceny za 33 milionů!“

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz