Hokej v číslech: Predikce pátých zápasů čtvrtfinále play off

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí všech sérií play off i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními duely Generali Česká pojišťovna play off?

Dnešní zápasy

Ve včerejším duelu si mečbol připravily Vítkovice, když Kometu udolaly 1:0 a ujaly se tak vedení v sérii 3:2 na zápasy.

Ve stejné situaci, jako včera Vítkovice s Kometou, se dnes nacházejí Sparta a Třinec. Jejich série je po čtyřech duelech vyrovnaná 2:2 a bude se tedy bojovat o postupový mečbol. Favoritem je v našem modelu Sparta, která má šance na výhru okolo 60 %.

Ve druhém dnešním zápase je pak situace lehce odlišná, když Hradec Králové vede nad Libercem v poměru 3:1 a dnes tak může tuto sérii ukončit. Díky domácímu prostředí je Mountfield favoritem.

Náš tip

Pravděpodobný návrat Miroslava Formana do sestavy Sparty a naopak absence Tomáše Marcinka na straně Třince přiblížily i predikce našeho modelu na podobnou úroveň se sázkovými kancelářemi.

Zápas Mountfieldu s Libercem je pak z pohledu našeho modelu také podobný kurzům sázkových kanceláří. Dnes tedy nenabízíme žádný tip.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz