Hokej v číslech: Predikce prvních zápasů čtvrtfinále play off

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí všech sérií play off i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními duely Generali Česká pojišťovna play off?

Dnešní zápasy

První dvě čtvrtfinálové série čeká dvoudenní přestávka a do akce jdou poprvé v tomto play off Sparta a také Hradec Králové.

Sparta se utká ve velice atraktivní sérii s Třincem, kdy půjde o reprízu loňského finále. Lehkým favoritem v tomto duelu je Sparta, která je v našem modelu hodnocena jako mírně silnější tým. A navíc začíná tuto sérii před domácím publikem.

Podobně je na tom také Hradec Králové, kdy i série Mountfieldu s Libercem bude velice vyrovnaná, minimálně z pohledu našeho modelu. I pro Hradec Králové hraje roli domácí prostředí a v prvním duelu je tak favoritem.

Náš tip

HC Oceláři Třinec (2,81)

Sparta je v této sérii favoritem, ovšem náš model důvěřuje Třinci více, než sázkové kanceláře a vidí tedy tento souboj jako vyrovnanější. To stejné platí i o prvním utkání série, kde by navíc Třinec mohl využít rozehranosti z předkola.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz