Hokej v číslech: Predikce třetích zápasů čtvrtfinále play off

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikcí všech sérií play off i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními duely Generali Česká pojišťovna play off?

Dnešní zápasy

Série mezi Třincem a Spartou a také Liberce s Mountfieldem pokračují dnes třetími zápasy, a to za shodného stavu 1:1.

Pro oba hůře postavené soupeře se tak z nevýhody domácího prostředí stává nyní naopak výhoda, když dnes v podstatě začínají série na tři vítězné zápasy, kde mají Třinec s Libercem více domácích zápasů, než jejich soupeři.

Oba domácí celky jsou pak dnes shodně favority s šancemi mezi 55 a 60 %. Budou se radovat, nebo si i lépe postavené týmy po základní části připíší venkovní výhru?

Náš tip

HC Oceláři Třinec (1,85)

Podobně jako tomu bylo i v prvních dvou zápasech mezi Třincem a Spartou, věří náš model Třinci více než sázkové kanceláře. Výhoda je tedy právě na straně Ocelářů.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz