Hokej v číslech: Predikce třetího zápasu finále Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešním zápasem finále play off Tipsport extraligy?

Dnešní zápas

Finále Tipsport extraligy se za stavu 1:1 stěhuje do Třince. Oceláři měli do série lepší vstup, když pro sebe získali hned první duel. Pardubice ale odpověděly ve druhém utkání, kdy zvítězily 6:3 a vyrovnaly tak finálový stav.

Třinec druhý zápas velmi bolel, když po jednom ze soubojů skončila sezona Martinu Marinčinovi, který byl velkou oporou zadních řad Ocelářů, a před finále dle modelu Game Score jejich nejlépe hodnoceným obráncem. Kromě Marinčina absentuje ještě Jakub Jeřábek a otazník visí také nad Martinem Růžičkou, který ještě do finále kvůli zranění nezasáhl. Jde tedy hned o tři velmi důležité hráče.

I z těchto důvodů jsou dnes opět favoritem Pardubice, i když v roli hostů je jejich šance na výhru přeci jen menší, když se pohybuje lehce nad 55 %.

Náš tip

HC Dynamo Pardubice (1,84) ?

Při zmíněných absencích jsou Pardubice v naší predikci větším favoritem než je tomu u sázkových kanceláří. A na jejich straně je, stejně jako ve druhém zápase, kurzová výhoda. Případný návrat Martina Růžičky do sestavy Třince by ale tuto výhodu smazal.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před minulou sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V základní části náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

„Užijte si hokejové MS s Tipsportem! Stačí jen začít, získat 500 Kč zdarma a hrát soutěže o ceny za 33 milionů!“

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz