Hokej v číslech: Predikce zápasů 3. kola Tipsport extraligy

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy 3. kola Tipsport extraligy?

Dnešní zápasy

Extraliga dnes pěti zápasy zkompletuje třetí kolo základní části. Ve středu se v předehrávce radovala v souboji s Pardubicemi Sparta, včera si první výhru v sezoně připsal Třinec proti Liberci. Jak bude Tipsport extraliga pokračovat dnes?

Stoprocentní stále mohou po dnešku zůstat dva týmy – Mountfield a Karlovy Vary. Energie zajíždí na led houževnaté Olomouce, kde bude mírným favoritem. Naopak Hradec Králové doma hostí Mladou Boleslav, která nezískala ještě ani bod. A domácí jsou v tomto duelu velkým favoritem s šancemi vyššími než 70 %.

Největším favoritem dne jsou ale Vítkovice, které na svém ledě přivítají Kladno a jejich šance jdou téměř k 80 %. O první body se pak bude snažit Kometa, která hostí Litvínov. A na západě Čech si to rozdají Plzeň s Českými Budějovicemi.

Naše tipy

Banes Motor České Budějovice (2,22)

Již před startem sezony bylo jasné, že náš model vidí České Budějovice jako silnější tým, než sázkové kanceláře. A minimálně ze začátku sezony tak uvidíte právě na Motor hodně tipů a nejinak tomu je i dnes, kdy je právě na jeho straně výhodný kurz.

Mountfield HK v zákl. hrací době (1,74)

Hradec Králové ukázal na startu sezony, že od něj stále lze čekat energický a nátlakový hokej, na jaký jsme byli zvyklí i loni. A zatím to funguje parádně, když má na kontě maximální počet šesti bodů. Navíc kurzová výhoda je dnes právě na straně Mountfieldu.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní minulou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce je pak podrobněji popsáno tady. Přehled kompletních predikcí před startem této sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 57 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 62 % případů.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz